Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..52
650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tieši žļurga (vai sniega pļura) ir būtisks apdraudējums pat jebkuram labam braucējam.Tur taču slīd jebkas,pie kam bieži sanāk ka nevis riepas, bet pati žļurga/pa/žļurgu.Pirms apdzīšanas varbūt vienreiz vajadzētu savas informācijas labad tīšām uz tās žļurgas uzbraukt.Priekšpiedziņas auto īpaši kritiski, jo stipri iespējams, ka priekšējie riteņi atduras pret zampu un pakaļa aiziet šķērsām.Ja viņš izbraucis pretējā joslā- ir taču jātiek atpakaļ.Būtu rekomendējams pirms atpakaļlīšanas maksimāli attālināties no apdzītā objekta.Tad varēs saprātīgi samazināt ātrumu un šķērsot to suudu,lienot atpakaļ savā joslā.Ja ātrums par lielu,var vienkārši aiziet pa taisno.Ja pārāk atlaist gāzi,var sanākt karuselis.Ja Lohs uzlicis pakaļā par kārtu sliktākas riepas,loterija būs teju katrreiz.

Apdzīšanas sākumā to suudu parasti izdodas šķērsot vieglāk- jo neviens ierindas pretendents taču neuzsāk apdzīšanu nedz ar atlaistu gāzi,nedz arī ar kādu šausmīgu ātruma starpību.Cita lieta, ka viņš pa paradumam ir pa pretējo joslu krieni ieskrējies un tagad figzin kā tikt atpakaļ savā joslā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Noslīdēju no meža ceļa līkuma nelielā grāvītī, mazā ātrumiņā. Vissezonas riepas man ir pirmo reizi mūžā, un laikam, ka pēdējo. Šļura un auksts asfalts ir ļoti OK, bet piebraukts sniegs un ledus - pilnīgi sajūta kā ar vasarenēm.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Tas ir normāli, bet citkārt muttīgie "ripu/ieteicēji" kkur tā ap janvāri mēdz nozust principā,viņiem parasti tas dr.šamais atvērums aizsalst ap to laiku.Tiklīdz 3d ziema, tā viņem mut ciet.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 0 Atbildēt

šitādā laikā jāvelk ārā no aizkrāsnes ziemenes ar radzēm

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Jo tāda gumīja,kas neslīd,nav izdomāta.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Nezinu, kas par iemeslu bija Smaidīgajam pirkt tās vissezonas riepas, bet forumā nereti attiecīgajā laikā redz daudz komentāru, ka šādu ziemu laikā pirkt tik ļoti dārgās ziemenes ir naudas nomešana un augsti izglītotā zviedru Grēta taču ir pateikusi, ka planetā tā silst, ka ziemu vairāk nav un nebūs.

Aizpagājušā ziema bija visai švaka, pagājušā pavisam, no kā viens otrs izdara secinājumus, ka droši vien arī trešā, ceturtā un citas ziemas arī būs nekādas. Bet izrādās, ka tomēr nav vis.

Ja tā padomā, droši vien absolūti lielāko daļu ziemas nobraucu pa tādām ielām un ceļiem, kur varētu braukt ar stipri lētākām un prastākām riepām, taču gadās tās dienas, kad noder.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Grēta gan saka, ka Golfa straume apstāsies. Attiecīgi pie mums un Eiropā kopumā vairāk izskatīsies pēc Krievijas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vienkārši pamēģināt vienu gadu pabraukt gan ziemā, gan vasarā ar vienām riepām

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Man vienam caram laikam tieši šādas, pa kreisi. Nejutu lielu diskomfortu patreizejos, es teiktu ekstrēmajos braukšanas apstākļos.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Uz meža ceļa palīdzēs tikai betmena auto riteņi ar izlaižamiem ragiem, nagiem, šipiem...un nevajag sevi mānīt ar kaut kādu nano gumijas sastāvu...

Tādiem pasākumiem ir jānodrošinās ar ķēžu vai pretslīdes trosīšu vai riteņu zeķes komplektu. Tas laiks ko patērēsiet, lai nesteidzīgi turpinātu baudīt ceļu būs nesamērojami mazāks kā auto evakuācija no nekurienes grāvīša#3m novadgrāvja un vēlāk auto remonts...bet nu slinkums ir progresa dzinējspēks

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Noslīdēju no meža ceļa līkuma nelielā grāvītī, mazā ātrumiņā. Vissezonas riepas man ir pirmo reizi mūžā, un laikam, ka pēdējo. Šļura un auksts asfalts ir ļoti OK, bet piebraukts sniegs un ledus - pilnīgi sajūta kā ar vasarenēm.

Man līdzīga pieredze ar kormoran snow eiropas tipa ziemenēm - uz slidena ceļa auto diezgan nekontrolējams, saķere pazūd strauji, un slīdot tuva nullei. Goodyear naglenes kā diena pret nakti

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

To Kormoranu visur stipri apsaukā neglītiem vārdiem

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Vispār es viņas pirku kā vissezonas/vasaras grantsceļu riepas

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Ja palasa MMK mājaslapu, nevienas riepas aprakstā nav rakstīts, ka šī riepa ir sūdīga, visas atbilst mūsu laika apstākļiem, izcila veiktspēja...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 3 Atbildēt

Atdzīstos, sāku nedaudz mainīt domas par šo keksu uz pozitīvo pussi

darklight Reģ.: 29.10.2013
9 0 Atbildēt

Pilnīgs beztolka video. Tagad tak ir ziema! Lai viņš pabremzē ar tām riepām jūlijā pie +30! TG/AM

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 2 Atbildēt

Es nevienam negribu neko aģitēt, bet es daru tieši kā tas keks...Un ja brauc/ nebrauc citam aizmugurē, bet vienkārši pārvietojās nelaužot auto ir ok. Vismaz man. Ir gan bijušas arī ekstrēmas bremzēšanas, bet nu ne vienmēr tas palīdzēs arī ar labām riepām. Vairāk gan čekošana 3 dimensijās un nedaudz paredzēt/plānot iespējamo situāciju un neaizmirst, ka automobilim ir arī stūre ko grozīt...

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Pēc loha jau viņš neizskatās,imidžs un uzvedība būtu ok.Vienīgi ka filmēts knapos plusos,bet reālā saruna būtu par vasaras siltumu/karstumu (+25..), par UZKARSUŠU asfaltu un pa uzkarsušu pašu to suudagumiju. Atšķirība no normāla brenda varētu būt gan pie 2mm nolietojuma, gan 2-3jā lietošanas sezonā,gan visādas citādas iepriekš apslēptas nianses.

Grib riskēt, ok lai katrs lieto ko grib.Bet visu to saskatās arī galīgie lohi.Rezultātā tie savām bābām un paši sev saliek šos te draņķus.Riepu tirgotāji demagogi un daudzi atklātā textā krāpnieki- tāpēc tajās viņu suudalapās neatradīsi reālu salīdzinājumu.Tur katrs meesls pa 26eur/gab būs teicams un pirmklasīgs,LVziemai īpaši piemērots.Tagad,tikko nedaudz 3d ziema,tie viņu apdemagoģētie lohpircēji apdraud gan sevi, gan visu apkārtni.Labi, ja tur kāds daudzmaz pieredzējis,bet viena daļa ir idioti jau principā- kur nu vēl ar tām vissezonAss.

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
5 0 Atbildēt

Huina, lai pamegina vasara apli pa ieksmalu iznemt ar vasarenem un ar ziemenem, un salidzina pie kada atruma sak slidet ara. Protams var braukt ar ziemenem cauru gadu bet nu nevajag stastit ka tas ir baigi atjautigi.

P.S. Normala beha un kinas ziemenes. Tad tipa ir nauda vai tomer nav? Un interese normali gazt vai neinterese? Vrb labak vajadzeja vojageri pirkt.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Īsumā ir tā, ka daudzus es tajos apļos apsteidzu pa iekšmalu, ja nevajag nākamajā izbrauktuvē. Man gan parasts ģimenes automobīlis, bet uz ceļa turās labi. Visi modeļi nebrauc vienādi, ir dažādi piekares veidi un auto uzvedība atšķirīga dažādos ceļa seguma apstākļos.

Viennozīmīgi attiecīgas sezonas riepas būs vislabākās un arī attiecīgi maksājošas sniegums pārāks. Bet mierīgi braucot tā robeža satuvojās.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

Testi vienmēr noliek lēto riepu uzvedību uz slapja asfalta. Šāds "tests" īpaši nepārliecina, katrai riepai ir jāatrod maksimālās spējas, ko dara poligonā, nevis purvciemā

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 1 Atbildēt

Nu, cik ilgi tad būs tā īstā ziema ? Pēc prognozes nākošo trešdien vēl -9 un sniegs, bet ceturtdien jau lietus un +2. Liela daļa cilvēku ar auto ziemā maisās tikai pa dižpilsētu un apkaimi, un reāla vajadzība pēc "krutajām ziemas riepām" ir tikai kādas 3 nedēlas gadā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

un pēc ceturtdienas ziemas vairs nebūs?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

tas ir pilnīgi iespējams.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

bet iespējamības procents ir pilnīgi zems; novērojumu vēsture un vispārējās tendences liecina, ka vēl martā un aprīlī iespējams dziļš sniegs un īsti ziemīgas dienas, nerunājot jau vēl par to, ka februāris, puteņu mēnesis, nemaz nav atcelts.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šoreiz debesu guru saka, ka atkušņa periods būs garš

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

No dabaijeobisma vislabāk ārstē situācija,kad cilvēkam nākas braukt "tad,kad ir jābrauc".Pie noteikta skaita šādu "atkārtojumu" tas dalbaēbisms strauji mazinās un viedokļi paliek mazāk kareivīgi.Protams,gadās, ka atsevišķi dalbaēbi nemācās itin ne no kā un tā arī paliek par konstantu dalbaēbu līdz "nākamajai" izdevībai.Labāk neko nekam nekad nevajag ieteikt- jo dalbaiojēbs izdarīs precīzi diametrāli pretēji.Vēl jo vairāk vajg atturēties, ja gribās Sirsnīgi ieteikt- jau nākamajā teikumā viņš par dalbaijeōbu pataisīs tevi pašu.Jā.

Ja trīs dienas gadā ir ziema- nafigam vispār ziemenes?Tak nebrauc tās 3d! Ja divas dienas gadā- nu tak nav starpības, vai iepsist auzās pirmajā vai otrajā dienā.Ja īsāziemā vienudienu gadā apdrirsties, tas taču ir savādāk, nekā ja garāziemā 59d izvairīties un tikai 60jā apdrirsties.Jā.

Cita/lieta (prottams), kad tam dalbaojiēbam (1x pa visu gaŗoziemu) uznāk puttenis atceļā no ragaviņkalna vai 1,5x neticamā kārtā uzsalst kādi suudi paceļā uz darbu.Nu ta gan ir ritīgpzdaa.Jā.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Pats nebraucu ar ziemas riepām vasarā. Ziemā vajag ziemas. var strīdēties par radzēm. Šogad sanāca ka pagājušās sezonas Nokian šķiet bija savu nobraukuši pa silto ziemu. Tāpēc šogad pirms sniega piespiedu kārtā nomainīju uz jaunām Conti TS860, 205/55r16. Ir normāli, jo protektors svaigs ass, labi turas uz ceļa.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
9 2 Atbildēt

Komandantstundā policija aptur automašīnu; braucēji nezina, kurš sēdēja pie stūres, abi saņem 1000 eiro sodu

traģikomiski....

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Vajag vadāt melno plēves maisu līdz...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 4 Atbildēt

Vai tad tam ir kāda nozīme, kurš bija pie stūres? Man jau likās, ka nedrīksti būt ārā un tas arī viss. Vai pie auto stūres, vai staigājot, vai karuselī, viss viens.

Atradu rakstu un tur bija teikts, ka lika sodus citiem 50, citiem 100, citiem 200 eur, bet šiem iegriezts pat 1000. Palūdzu juridiski izglītotu cilvēku pakomentēt šo sodu. Viņš izteicās, ka visdrīzāk tā ir klaja policijas patvaļa. Kaut kurā rajonā policija vispār smalki rīkojas - visiem pa maksimālo un viss ir labi.

Tās soda robežas ir domātas, lai tās izvērtētu atkarībā no apstākļiem. Cik liela bija kaut kāda noteikuma neievērošanas bīstamība, vai ir bijuši kādi vainu pastiprinoši/mazinoši apstākļi, vai persona par ko tādu jau agrāk sodīta u.t.t.

Ja sods ir 50-2000, tad uzlikt 2000 tikai tāpēc, ka "ir tak rakstīts, ka 50-2000", nav korekti, ja nav nekādu īpašu vainu pastiprinošu apstākļu.

Diemžēl reālā dzīve ir tāda, ka ja sodu dabūsi, tad vienīgais, ko vari darīt, doties uz tiesu, mēģināt pārsūdzēt un nez vai daudzi to darīs.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
7 1 Atbildēt

Droši vien soda lielums ir proporcionāls, cik rupji brūķē muti komunikācijā ar poličiem. Ja atzīsti ka vainīgs un klusi nodur galvu, tad 50, ja sūti dirst un cēli paziņo ka kovids un ierobežojumi uz tevi neattiecas, tad 500. A ja aptur braucošu auto, un tur divi brašuļi, pārpīpējušies sēž aizmugurējā beņķī un bola actiņas ka neko nezin (kurš pie stūres bijis), tad lūdzu - apaļš tūkstotis. Viesu nama saimniekam par baļļuka organizāciju - 2 pakas. Nevarētu teikt ka nu baisā patvaļa, drīzāk katram pēc nopelniem...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tā arī ir - 2000 bija izrakstījuši kundzītei, kas vienas nakts laikā 4X bija satikta.

Tas gan laikam saucas patvaļa, ja policis pēc noskaņojuma var izrakstīt

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Teorētiski tā pat varētu būt, ka šie tur pretojās u.tml., bet mans ziņu avots minēja kādu Latvijas nostūri (neatminos, tamdēļ minēšu), kur policija konsekventi pieiet lietai - visiem max. Nu neticu, ka tur visi tik ļauni, bet nu ziņas mazāk lasu.

Tajā pašā rakstā arī rakstīts, ka citur uzķēruši balli nakts laikā. Daļai 100 eur, tiem, kas pretojušies, 500. It kā samērā loģisks piegājiens. Nu var jau būt, ka tie par 1000 pretojās divtik vareni, bet drīzāk šeit ir tā - kā gribu, tā to sodu lieku - lielas iespējas izvērsties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Visas tiesības apstrīdēt un saņemt taisnigāku sodu. Tā ir nevis patvaļa, bet lēmuma pieņemšana uz vietas. Patvaļa ir atlaist ar mutisku brīdinājumu par pārkāpumu par kuru ir sods, tā lūk ir patvaļa.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Labi, neņemsim šos covida gadījumus, bet tendenci kā tādu. Personīgi man nav pamata neticēt manam info avotam, kas saka, ka daļa policijas darboņu tā dara. Iespējams, tiem policistiem neviens varbūt nav tādas smalkas nianses stāstījis, kā tad sodus piemēro, kad vairāk, kad mazāk. Lai vai kā, TEORĒTISKI vajadzētu būt tā, kā likumdevējs ir vēlējies. Ja sods ir 50 - 1000 eur, tad 50 liekam par tādu niecīgu pārkāpumu, bet 1000, kad ir iestājies smagākais gadījums, nevis tā, kā tajā brīdī liekas pareizāk, jo sods tak ir robežās no/līdz.

Jā, saprotu, ka iespējams ir apstrīdēt un visdrīzāk kādreiz arī vinnēt, bet ja tas sods ir, teiksim, 200 eur, cik daudzi ņemsies un ies uz tiesu? Nu tas nav uzrakstīt iesniegumu "es nepiekrītu, sodu lūdzu anulēt." Teorētiski var, praktiski liels jebatorijs.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
8 1 Atbildēt

Gada aukstajiem mēnešiem sākoties, vadot auto, pie stūres drīkst sēsties tikai tad, ja ir tīri logi, lukturi, spoguļi un valsts numurzīmes.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
2 0 Atbildēt

Dzīvojamās zonās motoru drīkst sildīt 5 min.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

autonomo apkuri gan var kurināt cik grib, lai gan motora izmeši varētu būt mazāk kaitīgi

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Cik tādas apkures vispār ir, vai, kam viņas vēl strādā.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

dīzelis jau nav īsti lietojams ziemas sezonā bez tādas. ok, jaunākiem auto ir bezproblēmu elektriskais fēns

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Protams, nabaga dīzeļi, ja es kādreiz nebūtu ar tādu nobraucis 17g.tad es varbūt noticētu, ka nav lietojams.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Liels atmosfēriskais dīzelis varbūt arī ir pietiekami neefektīvs, la iztiktu bez papildu sildierīces, bet 21gs visam zeiropas tirgus autoparkam lika dīzeļkrāsniņu, ko vēlāk nomainīja uz elektrību

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Šoreiz debesu guru saka, ka atkušņa periods būs garš

www.gismeteo.lv/weather-riga-4136/month/

pārsvarā mīnusi mēnesi uz priekšu

Ja esi kurzemnieks, tad - pārsvarā plusi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

LV vairāk modē izmantot stratēģiskā partnera servisu - GFS.

Austrumu kai'miņa produktus ignorē

Bet jā - tuvāko dienu prognoze arī GFS ir pamainījusies uz -1/+1, ne kā bija - +6C

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

salīdzinu abus, īstermiņam vieglāk priekš manis uztverams ir norvēģu yr.no, garākam - krievu gismeteo

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Es īstermiņā līdz 3 dienām izmantoju meteo.pl , uz kartes var uzklikšķināt diezgan precīzu vietu un grafiski redzēt visu info tuvākajām dienām pa stundām. Pati prognoze pārsvarā ir diezgan precīza.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Es vairāk par avotiem - Gismeteo izmanto krievu gismeteo uzrēķināto prognozi, visi pārējie pieminētie - āmurikāņu GFS ar lokālām adopcijām. Ja runājam par adopciju LV, vislabākais sniegums novērots meteo.lt un dāņu fcoo. Cik redzēts, tad tikai šie instrumenti ņem vērā Baltijas līča ietekmi. Pārējie (arī sausais GFS) ignorē.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Kad mēnesis paies, tad redzēsi, kādi ➖ būs.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
1 0 Atbildēt

Citkārt esmu arī gājējs un nokaitina šoferi ar slinkumu ieslēgt virzienrādi. Ja parāda, man nav slinkums pasteigties vai jau laicīgi palaist! Iedarbīgi sanāk tā lēni, smaidot, iziet šim priekšā, neļaujot iegriezties, kamēr neieslēdz! Ja lamāsies, vicināsies - šie neceļ ne ausu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Es vairāk par avotiem - Gismeteo izmanto krievu gismeteo uzrēķināto prognozi, visi pārējie pieminētie - āmurikāņu GFS ar lokālām adopcijām. Ja runājam par adopciju LV, vislabākais sniegums novērots meteo.lt un dāņu fcoo. Cik redzēts, tad tikai šie instrumenti ņem vērā Baltijas līča ietekmi. Pārējie (arī sausais GFS) ignorē.

yr.no piedāvā ļoti ērtu vidžetu smārtfōnam, tas stāv oriģinālā kaut kāda vietā, un iraid ļoti laps

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Cik precīza sakritība līca lokācijām? Īpaši, ja vējš tieši uz krastu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

neesmu pie līča, neesmu pārbaudījis

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ieinstalē, pārbaudi

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Pirms pāris dienām man īpatnēji sanāca - sanāca otrreiz mūžā iebraukt grāvī. Mierīgi braucu pa sniegainu bet labi notīrītu grants ceļu, atkusnis jau bija iestājies, bet sūds par to, kā apzinīgs pilsonis turos pie labās malas, ko vēl piedevām palīdzēja darīt manas divas stundas vecās pēdas braucot pretējajā virzienā, piepeši, hujaks, iestājās spēcīgs grāvja pievilkšanas spēks kas mani kaut kādu 50 metru distancē ierāva grāvī. Izrādās ka greiderists, labu gribot, tīrījis sniegu savu vidējo lāpstu izbīdot vairāk uz āru un rezultātā sastumtais sniegs atrodas nevis ceļa malā, bet jau virs grāvja, 30 cm no malas, un es biju mierīgi braucis ar labās puses riteņiem gar pašu grāvja malu, līdz grāvis mani paņēma.... Nu neko, bik pāri pusnaktij īsti nevienu celt augšā negribējās, bet nācās - X5 golfu diezgan veikli izrāva ārā no grāvja

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Liepājas rajona greideristi aizmirsuši, kas ir sniegs un ziema?

Bet man arī tā ir gadījies, Vidzemē, pirms kādiem 10 gadiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Drīzāk jau visi te mauc pa ceļa vidu, greideristu ieskaitot, bet ceļu nostumj platu lai būtu kur sniegu stumt ja ziema rastos ilgāka...

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu gan jau tas geideprists neba jau speciāli tā "notīrīja". Visdrīzāki vnk Lohs, kurš īpaši nesaprot- ko un kāpēc un kā.

Problēma gan varētu būt ,ka mums pilnas ausis piekladzinātas ar "tuvāk labajai malai".Neizskatot konkrētus cilvēciskus piemērusJo tikai Lohs tumsā vai svešā vietā tīšām brauc pa turieni.Tuvāk savam liktenim.Nevajadzīga papildpiedzīvojumu meklēšana.Labticības un likumklausības sajaukums ar reālu idiotismu.Ja senāk kādā tur cēsurajonā metru no ceļa "labās" malas tāds regulārais rīgaslohs varēja iejāt pusmetru dziļā izskalojumā vai nogruvumā, tad jaunajos laikos ir iespēja apmeklēt 3m dziļu grāvi jau pilnīgi jebkurā laikā un novadā.Braucējam nemitīgi ir kko jāizvērtē- ko viņam tumsā, ko gaismā,ko līkumā, kā samainīties un utt.

Ne te skandināvija, ne austrija.Te reti sprauž stabiņus (atšķirībā no batoniem/ausīs..) un martā neviens tos nepulē.Pavasarī labi ja kāds nošķūrēs no acīm tālāk to, ko tas ziemas traktorpists būs nolauzis.Loh-ipašums,kas iegādāts par lohu naudu un būtībā nepieder nevienam.Izdevīgi būs "organizēt jaunu iepirkumu".

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vakar brauca busiņš un pa busa logu ar slotu tīrīja stabiņus. Izskatījās janc;īgi, bet tīr;īts tiek

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Pirmo reizi ko tādu dzirdu,tiešām neesmu redzējis.Iespējams kāds īpašs ārkārtas gadījums ārkārtas situācijā.

Tajās ziemās,kad tiešām bija metrīgs sniegs- ar sniega šķūrētāju starpniecību aplauzts un sabojāts tika daudz kas.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
5 1 Atbildēt

tāpēc jau skandināvijā smuki jau pirms ziemas sniegiem sastāda pa ceļu šķautnēm mietiņus, un to dara mehanizēti, "šaujot" no smagajam auto priekšā sānos piestiprinātas ierīces lai, kad sniegs, ceļu tīrītāji un braucēji redz , kur ir ceļa šķautne

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 1 Atbildēt

Starp citu, arī Latvijā kādreiz tådus mietiņus sprauda, jo paši ceļinieki ar kaisītājiem ir grāvjos gulējuši.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 0 Atbildēt

2009. gada decembrī, Kolkā! Sniega tīrītājs, tīrot sniegu, iekrīt grāvī. 150 metrus iepriekš grāvī iebrauca autobuss, pa iztīrīto koridoru! 2009. gada sniega rekords ir bildēs!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
5 0 Atbildēt

Kāda doma ir tiem apsteidzējiem, kas šajā slapjajā laikā pēc apsteigšanas pārkārtojās pirmajā joslā tieši priekšā apsteigtajam? Piemēram, Vidzemes šoseja līdz Siguldai - apsteidz un pabrauc vēl kādu gabalu pa otro joslu, bet nē, lien uzreiz un nošķaida stiklu.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Tie ir cssd akciOnāru īpaši nolīgti Lohi, kuri paraugdemonstrē ceļu satiksmes noteikumu izpildi.Jo neviens ētikass,drošībass un/vai autotrasses pārzinis viņiem nav sadūšojies "ieteikt".

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 1 Atbildēt

domas nav nekādas, sava stikla tīrība ir vissvarīgākais, un ja pirms apdzīšanas personāžs ir notakšķījis stiklus ar tavu netīro žļurgu no tava auto riteņiem, tad personāžs grib lai arī tev tas stikls ir netīrs, tāpat kā viņam no tevis. jā. nekā personīga.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 0 Atbildēt

Tādā gadījumā viņš tīšām ir l0h5, jo es runāju pa divām joslām vienā virzienā, kur apDZĪT pat teorētiski nevar un neviens viņam neliek līst man pakaļā lasīt manu drazu.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Par sniega tīrītājiem un ātrās palīdzības auto, piebremzēju palaižu. Tāds volvomobīlis ar to šķūri un smilšu vai hlorīda šķīdumu kravas kastē, kad ieslīd pat 1m dziļajā grāvītī uz 2. kategorijas ceļa ir ļoti problemātiski ādā atpakaļ uz ledus brauktuves dabūjams Un pat ja viņu tur izviņčo 24h laikā, liela iespējamība ka kāda modernā truba vai kas nu tur apkarināts kur brīvāka vieta, vēl ir jāsalabo. Tātad pa šo laiku attiecīgs ceļa posms ir jūsu pašu vadīt prasmes pārziņā.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Labais un koleģiālais tonis sen aizmirsies.Visi tikai cīnās, katrs par savām Lohtiesībām.Piecus gadus nav runāts- kā netraucēt sniegatīrītājam.Kas tas tāds, kur tādu var vispār ieraudzīt?Nemauc tam garām putenī, ja īsti sevi nefiltrē.Paņem pa labi, kad tie savureiz ātrumā nāk tev purnā.Vispār, kā Cienīt tos, kuri strādā kad regulārie/lohi guļ.Neizaicināt ātrās palīdzības šoferi.Lai viņš domā,ka ir tobrīd tas "galvenais".Ja nav kāds galīgais lohs,tad pievaldies un neuzplijies viņam.Rets smagais brauc- nu apdzen viņu cienīgi,nevis metru no bampera.Bet nee.Viss sajucis.Piem, tieši tad taču "strādā" arī lohtaksisti.Krietnu daļu šo te profdegradantu šodien noteikti vajadzēsu psist un jaat visos galos.Bet nav kam.Ir pa lielam po/uj.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 2 Atbildēt

Naktī ceļu policists aptur ātrumpārkāpēju.

Paņem dokumentus:

– Nu, kur tad tā steidzamies?

– Uz lekciju!

– Kurš tad tik vēlu vakarā lasa lekcijas?

– Sieva!

core Reģ.: 03.01.2017
1 1 Atbildēt

Ja tev gribas likt šeit tos visus 100 gadus vecos sūdus, tad varbūt tu varētu to vismaz darīt vienā topikā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

Tak te viss topiks sastāv no 1000 reižu nozelētām tēmām. Kāda škirba ko viņš te liek?

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..52
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti