Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..52
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Te nu paši esat savās teorijās sapinušies...grāvji skrien virsū, viens ar šaupelīti pa priekšu neskrēja un celiņu nepakaisīja, te kaut kas nepa ko negribēja atbildēt A bet žoperīšiem jāspēj sasniegt max 90km/h vai vēl pat + un ne par ko naFig jāuztraucās un jāatbild

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 3 Atbildēt

Esi piekopis nepareizu secību. Vispirms ir jāattīstas, vismaz līdz pilngadībai. Pēc tam jāiegūst tiesības. Pāris gadi jāpiedalās satiksmē pie stūres un tikai pēc tam sākt komentēt par fiziku un atbildībām. Tas tāds minimāls ieteikums, lai nenostādītu sevi muļķa lomā.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
4 0 Atbildēt

pieauguša cilvēka pazīme ir spēja uzņemties atbildību par saviem lēmumiem, nevis pinkšķēt, ka suns sagrauzis mājasdarbu. Apledojis ceļš FEBRUĀRĪ nav force major

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

force majeure

dubis Reģ.: 21.10.2019
1 0 Atbildēt

Sēžu savā Rīgas daudzstāvenē pie loga, strādāju, skatos. Iebrauc miskastnieks pagalmā, izbrauc lielu loku un piebrauc pie tālākās misesnes, pie kuras varētu piebraukt arī no otra gala, būtu mazāk jākruķījās pa iekšapagalmu. Kas galvenais, ar vienu pusi mauc pa trotuāru, neko jau neteiktu, bet taisni pie manas mājas parādījušās plaisas uz asfalta gandrīz pie paša trotuāra malas, kas acīmredzami ir no smago braukšanas pa trotuāru(kas tam nav paredzēts), kas attiecīgi iespiežas un spiež ārā brauktuves asfaltu, no kā arī plaisas. ZB jāmaksā jau iedzīvotājiem par šādu miskastnieku izklaidi.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

tā ir mājsēdes blakne, vajag iziet ārā pastaigāties, izvēdināt galvu

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Skatāmies uz lielāka ekrāna, ja nav laika visu, tad droši no puses. Skaisti ceļi un dabas skati

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Tā ņiva butu kruts aparats, ja tadu ražotu japāņi, un tur stāvētu kaut maziņš bet japīšu dīzelītis.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Skaisti,kā ar ļoteni.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 1 Atbildēt

dubis rakstīja: Sēžu savā Rīgas daudzstāvenē pie loga, strādāju, skatos. Iebrauc miskastnieks pagalmā, izbrauc lielu loku un piebrauc pie tālākās misesnes, pie kuras varētu piebraukt arī no otra gala, būtu mazāk jākruķījās pa iekšapagalmu. Kas galvenais, ar vienu pusi mauc pa trotuāru, neko jau neteiktu, bet taisni pie manas mājas parādījušās plaisas uz asfalta gandrīz pie paša trotuāra malas, kas acīmredzami ir no smago braukšanas pa trotuāru(kas tam nav paredzēts), kas attiecīgi iespiežas un spiež ārā brauktuves asfaltu, no kā arī plaisas. ZB jāmaksā jau iedzīvotājiem par šādu miskastnieku izklaidi.

Izskatās, ka esi pārsēdējies vai pārstrādājies, kādreiz padomā, kāpēc viņi brauc pa trotuāriem.

dubis Reģ.: 21.10.2019
2 0 Atbildēt

Šajā gadījumā nebija iemeslu, vietas uz brauktuves pietiekami, savi 4m aptuveni. Es varbūt vēl saprotu uzbraukšanu uz ietves pagriezienos dēļ lielāka rādiusa, bet ne jau taisnā gabalā, ironiski, ka nobrauca no ietves tieši līkumā. Vienīgais šofera pamatojums sev, manuprāt, lai varētu ātrāk pabraukt, jo braucot pa ietvi līdz stāvošajām mašīnām vēl lielāks intervāls.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Ir tikai viens secinājums,laikam neizjūt gabarītus.Kaut kas līdzīgs notiek uz kuprainā tilta Torņkanā(Altonavas iela),dažam labam autobuss vieš bailes bet ir bijuši gadījumi kad vieglais nejūt apmali un brauc pa tilta vidu.Ar satiksmes autobusiem tur arī pigori,stāv tilta sākumā un nebrauc pāri kamēr tilts nav tukšs.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Nē,gabarītus viņi jūt,es arī no10 stāva kādreiz vēroju kā viņi izlocās starp vieglajiem,ko nevar teikt par vieglajiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav viņiem noteikts, ka par visām varītēm atkritumi jāizved. Ja nevar piekļūt tad traucējošais auto tiek nobildēts un maršruts tiek turpināts izlaižot šo pagalmu. Citādi gaidot policiju tiek daudz vairāk laika patērēts.

dubis Reģ.: 21.10.2019
2 0 Atbildēt

Nē, nu tupa pa taisno gabalu mauc ar vienu riepu pa trotuāru. Bildē, jau tik tālu aizbraucis, cik ātri paspēju telefonu ieķert un nobildēt. Un tur viņš nestāv un nestājas, kā sāka 100m iepriekš pa trotuāru, tā te turpina.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Kaut kā tur nesanāk 4 m, nebrauks viņš vieglajiem gar pašiem sāniem.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

Nu c'mon, cik tas miskastnieks plats ir ..2.5m? Mazāk? Vairāk? Kāpēc citi miskastnieki var pabraukt gar mašīnām, tur ir dz.zona ar 20km/h maksimālo atļauto ātrumu, drīkst arī lēnāk, bet vot šitais viens frukts nevar, šodien tas pats. Ja nepietiek platums, ko tad poliči ne reizi nav saukti? Pareizi ko paliek 3+ metri atbilstoši CSN prasībām, dzīvē arī vairāk. Wnk loks. Šodien jau tas pats, plus vēl pa telefonu ļurina braucot pa trotuāru. Es saprastu ja nebūtu vietas un visi tā brauktu, bet nē šis viens vienīgais izpildās, un katru reizi...

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Tev atliek vienkārši viņam uzprasīt,kāpēc viņš tā brauc.Manā pagalmā bia gadījums,kad vienam vieglajam sīkais no iekšpuses durvis atrāva vaļā,kad smagais brauca garam,viņi pēc iespējas turas tālāk no vieglaiem.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Nuja, laikā kad cēlā šīs piecstāvenes, izgāztuves GAZ-54 ar uzkrautām zaļajām taisnstūra bleķa misenēm svēra mazāk. Jauno un smago lielizmēra "Norbu" tolaik vēl nebija.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 2 Atbildēt

jā. šodien forša diena bija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Līdz šim nevarēju saprast kādos apstākļos manām Yokohama naglenēm ir trūcīga saķere - domāju, plusi un slapjums. Pēc šovakara nesaprotu vēl vairāk - aizbraucu uz Liepāju - manā galā viss ar saķeri kārtībā - Liepājā bik asāk nospiežot pedāli pirmajā robā riteņi sāk spolēt, ieminot otrajā robā grīdā, riteņi sāk zaudēt saķeri - ārpus Liepājas atkal viss kārtībā - ceļa apstākļi visur vienādi - WTF?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Grūti pateikt,pēdējās naglenes bija pirms 15 gadiem.Nesaku kad slikti,reizēm biju dievs uz ceļa bet pārsvarā lieka trobele autiņā.Protams tavā gadījumā(dzivesvieta)brauktu tikai ar naglenēm.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Liepājas pusē ziemas nav tik retas, ka ar vissezonenēm pietiek?

Lauku ceļi atkusnī bija konfekte, jaunas prēmium šipenes arī 5. robā spolēja

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Diemžēl nezinu kas tās par riepām-vissezona,ziemā ziemes bez radzēm bet vasarā vasarenes.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

gan jau eļļas plankumi trāpījās brīdī, kad smagāka kāja! Ir šad tad līdzīga neparedzēta uzspolēšana pieredzēta teju ar visiem saviem auto.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Jā jā, visas Liepājas ielas saeļļotas...

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
2 0 Atbildēt

Kāds Tev dampī tas vadības bloks tur bija? Ne jau standarta? Tam nav pilsētas režīma atpazīšana gadījumā?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

-vai Liepājā Lohi ir ?

Freijers Reģ.: 06.09.2018
3 2 Atbildēt

Svētdien atceļā no piejūras ciemiem izdomāju nevis uz A10 uzgriezt, bet gan caur Jūrmalai izbraukt, pilsēta jau skaista un visas lietas, bet tizleņi, kas saulainā, sausā dienā nespēj uz atļautajiem 70 vismaz pabraukt (aiz Ķemeru pagrieziena), gan reāli krīt uz nerviem...un nebij jau tā, ka mega satiksme.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Pēdējās dienās Rīgā vairākas reizes esmu saskāries ar joslu mainītājiem, kas velkās zem atļautā ātruma un negaidot, citreiz ieslēdzot, citreiz pat neieslēdzot pagriezienu tupa nobrauc priekšā tā, ka man jāmet pa bremzēm. Vasaras braucēji būtu pamodušies? Tīri statistikai - visos šajos gadījumos šoreiz pie stūres bija sievietes, vienreiz vēl mašīna pilna ar bērniem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Sievietei ar berniem piedot un aizmirst - šajos laikos viņas bieži dabū iznest visus Covid laiku bērnu pieskatīšanas "jaukumus".

Un ja vel auto notiek kadas diskusijas ar bērniem - tur es domaju daudz ko var neieverot ...

Brauciet uzmanigi, bus arvien vairak "sniegpulkstenīšu" utml. uz ceļiem - būs kads brīdis kamer viss puslīdz "iebrauks normālās sliedēs".

gunbox Reģ.: 23.12.2016
4 0 Atbildēt

Manuprāt lauķi pēc Covid ierobežojumiem atgriezušies pilsētā. Tikko pāri Salu tiltam braucu. Protams pirmajā joslā kā ierasts zem radara 60. Fūre ievēro noteikumus un sāk iet garām. Man nekas cits neatlika kā apsteigt fūri, ja viens tur arī viens lauķis nebūtu iemaisījies kā ātrākais braucējs. Pie paša radara nometās līdz 55.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
3 0 Atbildēt

Nezinu vai "lauķi", bet visādi daydreameri un nebraucēji gan, velkās, bremzē un griež bez pagriezieniem

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Cik braucu pa Krasteni Akropoles virz., trešājā joslā vienmēr kāds dreifē ap 60,pārejie aiz viņa.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 2 Atbildēt

Braucejucis rakstīja: Ko tu raudi par gravju dzilumu tad? Laikam regulara problema tev. 99% vaditaju nekad neiebrauks gravi un viniem vispar neinterese gravja dzilums, atskiriba no tevis. Jeb nu ari gribeji par kaut ko paraudat ka tads pensis - izdomaji ka gravju dzilums ir ista tema. Nakamreiz paraudi ka apmales ietvem parak augstas - ka tev gruti noparkoties nesaskrapejot diskus. Lohu problemas tev ir.

Atpakaļ uz skolu un netraucē pirms kāds nepasauc pienest alu. Jāsāk mācīties lasīt un izprast par ko citi raksta un kāda šeit vispār ir tēma. Ja vien būs lemts, par ko šaubos ar to tavu vienu cepures rievu.

Modano Reģ.: 25.11.2019
1 0 Atbildēt

Nākamnedēļ būs tas gods nomēģināt apdrošinātāja maiņas auto uz 2 dienām (vēl nav zvanījuši, nezinu, ko dos un kādi varianti). Varbūt sanāks kāds mazauto apskats.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 0 Atbildēt

650 rakstīja: -vai Liepājā Lohi ir ?

Jautājums ir pilnīgi nepareizs. Vajadzēja prasīt - vai Liepājā ir kāds NElohs?

Tā ir pilsēta, kur visiem galvā vējš.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Kādas vielas ir dižās pilsētas iemītnieku galvās?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

hvz, neesu tur šogad bijis.

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Nanoūdens.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 0 Atbildēt

Tas vēl bija februārī kad bija sniega kupenas.Eju es pa rūpnīcas teritoriju gar noparkotiem strādnieku autiņiem un vienam ripuļu izgriezti līdz galam,skatos uz tām riepām un saprotu kad tās nav ziemenes.Opā rillā,tās tak vasarenes,visas četras, līdz riepu indikatoriem mazāk par milimetru.Eju pie auto īpašnieka,saku kad tev vasarenes.Atbilde bija izcila-Es nekur nebraukāju.Kā tu nebraukā,uz darbu tak tu brauc?Uz darbu braucu bet ne kur citur.Sapratāt loģiku,ja jūs braucat ar auto tikai uz darbu tad tas skaitās kad jūs nekur nebraucat!

anoagask Reģ.: 18.06.2019
2 0 Atbildēt

Apskates rūķīši lai šiverē pa lielveikalu stāvvietām. Ja kritiska neatbilstība - ejakulators

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Doma laba tik kāpēc viņi līdz tam nav aizdomājušies?

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
3 1 Atbildēt

Bail, ka Cytiparks ne salīmē pašiem soda plāksterus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Doma skaidra. Man ir auto, kuram pirms xpadsmit gadiem ziemas riepu nebija. Izbraucu sausā, saulainā ziemas dienā plezīra pēc līdz slēpošanas kalnam. Diemžēl tā var(ēja) rīkoties tad, kad ir a) veselais saprāts, un b) samērā maza satiksmes intensitāte.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Noslīdēju no meža ceļa līkuma nelielā grāvītī, mazā ātrumiņā. Vissezonas riepas man ir pirmo reizi mūžā, un laikam, ka pēdējo. Šļura un auksts asfalts ir ļoti OK, bet piebraukts sniegs un ledus - pilnīgi sajūta kā ar vasarenēm.

Par konkrētajām vissezonas riepām - vai nu pieradu, vai riepas 'piestrādājās', bet visu ziemu nobraucu uz urrrā, riepas itin labas gan pļurzā, gan svaigā sniegā. Redzēs, kā vasarā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Dažādiem braucējiem dažādas riepas ... brauc ar kādu 4x4 un M+S ar rupju protektoru var būt tava ikdiena, un situācija var būt tāda ka ziemā pat nesagribēsi tās mainīt, jo izcili rok sniegu, kaut pa ledu "slīd ka prieks" utt.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 3 Atbildēt

Šodien pirmo reizi gadījās piedzīvot ka mani taisnē pirms apdzīvotas vietas [Nīcas] beigām mēģina apdzīt fūre - un pirmo reizi kādam speciāli neļāvu apdzīt, jo negribējās to fūri pēc tam vēl otrreiz kost nost. Laikam piekabe bija tukša ka ar fūri varēja tādu gājienu provēt izveikt...

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Tā ir netipiska situācija, bet varbūt kaitināji fūri iepriekš kādā apdzīvotā, kur viņš bija nolēmis ar 70 tik cauri.

Man bija 5dien pilnīgi cita situācija uz A3, kur vakarā kādi 7 vieglie aiz fūres kas mierīgi brauca nedaudz virs 80 taisīja bremžu gaismiņu disko. Tā kā šķirbu neredzēju kur ielīst jo visi ļoti tuvu viens otram bremzē/gāzē, sagaidīju taini un apdzinu visu dīvaino kolonnu reizē.

Vai šādas kolonnas veido tās vairāku auto sadursmes?

msh Reģ.: 16.04.2007
4 2 Atbildēt

Protams ka kaitināju; to sugu kam liekas ka atļautais ātrums mainās no 50 uz 90 nevis aiz nostrīpotās baltās zīmes bet tad, kad to zīmi var saskatīt tālumā, man gadās regulāri kaitināt - šī bija pirmā reize kad kāds wannabe skrējējs mani neapdzina jo es viņu nepalaidu, un nevis tāpēc ka gribēšana nesakrita ar varēšanu, lasīt - apdzinējs kurš ir tik ļoti pārliecināts par savām spējām apdzīt mašīnu kura tūlīt paātrināsies manevra vidū atklāj ka ar mašīnām kuras spēj paātrināties arī mēdz ievērot CSN...

Šitā suga vispār ir īpatnēja; komiskākais gadījums ko atceros - ļoti steidzos uz Liepāju, gāju uz ~120, pirms Nīcas nokodu kaut kādu T4 - tajā pašā taisnē aiz Nīcas tas man aizmugurē dīdās, nu tik dzīs nost - pabraucām garām zīmei, es aizplēsu, dižais skrējējs palika tālu aizmugurē...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Kā rīkoties situācijā, kur patreiz tās granīta šķembas lido pa stikliem, bet zīmes ar ātruma ierobežojumu un apdzīt aizliegts attiecīgi. Labi, es saprotu tīri cilvēciski, braucu viens un paātrinos, bet kad pretim brauc atkal atpakaļ. Bet atrodas tādi kam uz visu nospļauties un mauc garām, apdzen. Un esmu piefiksējis, ka tie akmeņi pa stiklu lido tieši no apdzinējiem Laikam vajag reģistrātoru, cp un uz servi stiklu uz jaunu mainīt. Nafig tur kaut kādu cilvēcīgu sapratni un komunikāciju ar tādu, visam uzspļauju, mēģināt sasniegt...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 3 Atbildēt

Paņem apdzen apdzinēju...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

nelaid garām. Ja ļoti grib, nomet ātrumu uz 40 un tad palaid.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Kas ir LLP ? Liepājas labais piemērs? un NLP ? (Nīcas lo...

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Šodien izskraidīju ~400 km roundtrip, caur Daugmali, Ķegumu, gar Daugavu uz Koknesi, līdz drusku vēl aiz Cesvaines, un atpakaļ pa Tīnūžu ceļu - turp var teikt ka vispār neviena ne priekša ne aste nebij , mierīgi sava nodaba braucu , atpakal laikam kadi 6 auto vai mani apdzina vai apdzinu es. Ceļam nav vispar ne vaines, kaut vietām pa kādai bedrei var atrast, aiz Madonas uz Cesvaini tur gan tas ceļš sūdīgs ka jau agrāk tas bija. Rīgas apvedceļam stipri vairāk to bedru kā visa atlikušaja ceļā ...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Vajadzēja caur Jaunjelgavu braukt. Tur pirms, tās daugaumalas meža pīles kroga, ceļš atjaunots. Kaut gan bija tajā pirmsremonta mežonīgumā savs čils.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Atjaunots bet šausmīgi muļķīgs...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 1 Atbildēt

kas tad tur muļķīgs? gribētos dzirdēt sīkāk. citādi tukšpļūtīšana izklausās

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Man kā cilvēkam kam pierasts braukt ar sakrustotām kājām un spidometra bultiņu uz ~95 tas variants ka atļautais ātrums ir 40-70 robežās un ierobežojums mainās ik pēc 300 metriem neliekas sevišķi normāls variants...

boliks Reģ.: 22.03.2004
1 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Jautājums kādēļ to ieliki, lai popularizētu minēto video, jeb lai tā kā tur darīto nopeltu ???

No pieredzes varu teikt ka ne pirmie ne pēdējie, tiesa reiz bija gadijums ar Celica, pārsvarā tauta ar ālējās ziemās (pa stāvlaukumiem un angāros ar slīdošām grīdām utml.) bet vienreiz kad pa slidenu ceļu pāri gravai ar dziļu grāvi lejā vienam auto es sēdēju vienai pie stūres un auto drusku saslīdēja, jo gribēju to dabūt drusku lēnāku līdz lejai, tad gan teica ka bikses gandrīz bijis jāmazgā ...

(tas ceļš - šaurs lauku celiņš uz kura nav daudz vairāk kā vienam auto vietas)

P.S. āā un tas "grāvis" kā izrādas ir upe tikko kartē iečekoju

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Krievmēlē runājoši aziātu purni un kontingentam atbilstoša mūzika. Ko vēl gribēji. Video visi numuri ir redzami, policijai atliek tikai salasīt un nodot tālāk deportēšanai uz Vidusāzijas kokvilnas plantācijām.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
1 2 Atbildēt

msh rakstīja: Protams ka kaitināju; to sugu kam liekas ka atļautais ātrums mainās no 50 uz 90 nevis aiz nostrīpotās baltās zīmes bet tad, kad to zīmi var saskatīt tālumā, man gadās regulāri kaitināt - šī bija pirmā reize kad kāds wannabe skrējējs mani neapdzina jo es viņu nepalaidu, un nevis tāpēc ka gribēšana nesakrita ar varēšanu, lasīt - apdzinējs kurš ir tik ļoti pārliecināts par savām spējām apdzīt mašīnu kura tūlīt paātrināsies manevra vidū atklāj ka ar mašīnām kuras spēj paātrināties arī mēdz ievērot CSN...

Šitā suga vispār ir īpatnēja; komiskākais gadījums ko atceros - ļoti steidzos uz Liepāju, gāju uz ~120, pirms Nīcas nokodu kaut kādu T4 - tajā pašā taisnē aiz Nīcas tas man aizmugurē dīdās, nu tik dzīs nost - pabraucām garām zīmei, es aizplēsu, dižais skrējējs palika tālu aizmugurē...

Nelaist garām pie apdzīšanas ir diagnoze, tā vai savādāk. Arī ir kaitinājis šūmji pie piekausētiem akmeņiem, bet tā nerīkojos. Otrkārt kaitina viņam, ka ieskrienās pirms zīmes....ko tad tam smagajam pēc tam būs jāgaida brīdis, lai kādam sēnem garām tiktu (kā starp citu bieži veidojas vagoniņi...). Ja velkas, apdzen, vieglajam tas ir uz pulku vieglāk, ja protams nav jāuzvirina uz 150 garā ceļa gabalā...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
6 1 Atbildēt

Te jau stāsts par to ka tas smagais ir varens tikai apdzīvotā vietā braucot ar +20 virs atļautā. Un kāda iksa pēc viņam vispār vajag māžoties un mēģināt to vieglo dzīt, ka 99,99998% skaidrs, ka tas vieglais pēc zīmes neturpinās braukt uz 50, bet gan paātrināsies?

Es pats parasti šito lietu piekopju, izbraucot no Baltezera Ādažu virzienā. Līdz baltajai zīmei necenšos braukt ātrāk par 65 savā spidometrā (kas maksā 40eur - pārbaudīts), bet tak vienalga atrodas kāds, kam 40 vai 80eur nav žēl. Nu ja sāki mani dzīt, kur vēl 50 zona, negaidi ka zonā 90 es tāpat uz 50 vilkšos. Ja pretī nevienam netraucē, es tad ieminu tā, kā es parasti braucu. Un ja apdzinējs spēj, lai dzen. Ja vairs nespēj, tad lai iet dirst. Uz ko tad viņš cerēja, jājautā?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 1 Atbildēt

fūrei jau tahogrāfs dzen vai noliktavas darba laiks/prāmis. Tad arī brauc kā debīli, lielākā daļa tā nedara

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Pamēģini ar "godīgiem 110" apdzīt pa Vidzemes šosejas braucošos

msh Reģ.: 16.04.2007
4 0 Atbildēt

Gribēt apdzīt mašīnu kura tevi pirms kilometra ir apdzinusi arī ir diagnoze, un tāda stipri smagāka. Bet ieskrējienam pirms zīmes ir sava cena - reku šitā bilde ir fočēta apmēram tajā vietā kur fūrists sāka ieskrējienu, 9 gadus atpakaļ maksāja 10 latus; kopš tā laika ar tādām muļķībām vairs nenodarbojos

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Patiesība ir apmēram pa vidu - BET pirmkārt idiotus kas šādi liek radarus pie baltās zīmes "robežas" vajadzētu "kastrēt", lai nevairojas.

Otrkārt ja tevi "stumj" smagais, tad šai situācijai atbilstoši būtu paātrināties ātrāk, jo tikai tā ir iespējams nodrošināt "drošību uz ceļa" ko tīri teorētiski paģēr atbilstošie likumi un noteikumi, jo tikko kā tu piemini pasākumu, ka kāds netika palaists garām ... hmm, tā vairs nav ( likuma garam) "drošībai" atbilstoša rīcība, tieši tāpat kā fočēšana tiešā apdzīvotas vietas zīmes tuvumā.

Un reiz līdzgā situācijā Madonas pilsētā pret 70 zīmi (apmēram tur tagad CSDD atrodas, zīme ir drusku citur jau pārnesta) stāvēja CP ( tikko laikam bija saņēmuši savas elektroniskās sistēmas iekš auto) , es 50 vietā tieši pirms tās zīmes tiku pieķerts uz neatceros 67 km/h moš. Neko iesmēju, un saņēmu savu brīdinājumu, laikam plāns bija "par plānu", ka ar šitādu mērkaķošanos jādarbojas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

kkur dzirdēju, ka tiem darboņiem kādu brīdi jau nedrīkst likt aparātu/mērīt uz kantes (ragulējuma maiņas vietā), jo daudz apstrīdēšanas

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Par diagnozi es to sauktu tikai tad, ja tas tiek darīts tāpēc, ka ego neļauj pieciest to, ka apdzīts.

Es gana regulāri tādus apdzenu. Vizinos lielos gabalus ar kruīzu un stabilu ātrumu, bet mani nereti apdzen un pēc tam sāk vilkties ar tādu ātrumu, ka distance zūd. Nu un ko ieteiksi ar tādu darīt? Nomest 5 km/h un vilkties aiz viņa? Es izvēlos turēt savu ātrumu un braucu garām. Ja šis apdzen un attālinās vai vismaz nebrauc lēnāk par mani - itin nemaz nav žēl.

Vienu tādu ībli uz Tīnūžu ceļa (~60 km posms) apdzinu veselas 3 (!!!) reizes. Kruīzēju ar ~100 km/h spidometrā, šis sparīgi apdzina un pēc kāda laika panācu, kad šis ar kādiem 90 brauca. Aizkruīzēju garām, bet pēc kāda laika šis ar saviem 130 lepni aizgāja garām. Pēc kādiem km atkal brauca lēnāk par mani. 3ajā reizē bija līdzīgi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vot man arī šad un tad šitādi mudaki uzkrīt. un kas tur galvā darās?

Viena daļa šķiet pārbīstas no savas drosmes, bet kāpēc 3x nesaprotu

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

laukos vienreiz tāds dīvainis gadījās, ļurinājās intervālā 60-110kmh. Izrādījās motors ik ap brīdim esot miris nost

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ir pašam gadijies FR-V (2,2 dīz) ar ģimeni pilns auto Poļos vai Čehos uz bāņa - visu laiku no LV minu kur var 120 -130+ km/h, iebraucu tur iepildīt degvielu, izbraucu no uzpildes stacijas ieskrienos līdz 100, tad "viens pa priekšu " velkas, ieminu grīdā uz 130 un eju blakus joslā - un auto ieslēdzas "check engine" un es vairs knapi 100km/h varu noturēt - avarijkas un lienu uz pirmo joslu ( protas visiem kam vien var patraucējis dzīvot). Vilkos ~ 90 km/h nobraucu nākamjā tankštellē, izslēdzu dzinēju utt. risinu galvā visādus "stulbus variantus", atveru kapotu - neko sliktu neredzu, iedarbinu arī vairs nekādu "defektu" ar nejūt tik "check" joprojām deg. Nu neko braucu tālāk - sākumā mierīgi 90, 100 tad jau vēlāk 120 -130, nu tad beigās nu - velns jāpamēģina 160+ - nekas.

Tā arī tajā reizē izbraukāju visas ārzemes ar ~ 6000 km round trip pa kalniem utml., ne reizes vairs neatkārtojās ( tiesa tik strauji pēc degvielas uzpildes uzreiz vairs nemēģināju dot grīdā), un braucu ar auto joprojām, ne check deg nekā.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Šitā man pašam reiz gadījās braukt, tik tas diapazons bija 70-120, ja pareizi atceros - motoram izpūstas galvas blīves dēļ bija pazudusi dzesēšana, kura pavisam pazuda Liepājā - nu tad mājup, vēlā, lietainā vakarā, nācās braukt šitā, ieskrienoties līdz tiem 120, noslāpējot, ripinoties līdz 70, uzgriežot motoru, ieskrienoties uz 120 un tā uz riņķi.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Es arī tādus regulāri apdzenu - bet te tomēr ir runa par fūri kurai ir ātruma ierobežotājs - ja jau es pirms Nīcas to fūristu diezgan jestri apdzinu, tātad es braukšu ātrāk nekā viņš vispār spēj pabraukt, nah apdzīt ja tas tikai novedīs pie vēl viena apdžīšanas manevra?

Man ir bijis vēl jautrāks gadījums par to tavu tīnūženes atgadījumu; uz A9 braucot Rīgas virzienā pirms Saldus mogucītī pirkts E46 330xD vilkās uz ~85, es šo apdzenu - šis apdzen mani, es šo apdzenu, šis apdzen mani, es šo kožu nost, šis min virsū; pēc kaut kādas ceturtās reizes es uzliku kruīzu uz viņa ātruma jo man motoram klaņa šāle grabēja, negribējās lai kaut kāda mudaka dēļ klanis izlien.

Viens cilvēks rakstīja ka tādā situācijā kur apdzenamais min grīdā šis kaut kādā trešajā reizē to paņēma apdzina pa nomali, un pēc tam bija miers...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kā teica mana nelaiķa ōme - Tu jau, dēls, vēl to bērna sūdu neesi izdirss!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Esmu bijis gan tas, ko apdzen, gan tas, kas apdzen šādā situācijā. Vienkārši - kā teica Remarks:

- Kādas ir jūsu domas par dzīvi? - es viņam jautāju.

Viņš apstājas. - No rīta citādas, nekā vakarā, ziemā citādas nekā vasarā, pirms ēšanas citādas nekā pēc tam un jaunībā droši vien citādas nekā vecumā.

- Pareizi. Beidzot esmu saņēmis saprātīgu atbildi!

- Jauki, bet, ja jūs pats zināt, kāpēc tad vēl jautājat?

- Jautāšana izglīto. Turklāt no rīta es jautāju citādi, nekā vakarā, ziemā citādi nekā vasarā, un pirms dzimumakta citādi, nekā pirms tā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Freijers rakstīja:

msh rakstīja: Protams ka kaitināju; to sugu kam liekas ka atļautais ātrums mainās no 50 uz 90 nevis aiz nostrīpotās baltās zīmes bet tad, kad to zīmi var saskatīt tālumā, man gadās regulāri kaitināt - šī bija pirmā reize kad kāds wannabe skrējējs mani neapdzina jo es viņu nepalaidu, un nevis tāpēc ka gribēšana nesakrita ar varēšanu, lasīt - apdzinējs kurš ir tik ļoti pārliecināts par savām spējām apdzīt mašīnu kura tūlīt paātrināsies manevra vidū atklāj ka ar mašīnām kuras spēj paātrināties arī mēdz ievērot CSN...

Šitā suga vispār ir īpatnēja; komiskākais gadījums ko atceros - ļoti steidzos uz Liepāju, gāju uz ~120, pirms Nīcas nokodu kaut kādu T4 - tajā pašā taisnē aiz Nīcas tas man aizmugurē dīdās, nu tik dzīs nost - pabraucām garām zīmei, es aizplēsu, dižais skrējējs palika tālu aizmugurē...

Nelaist garām pie apdzīšanas ir diagnoze, tā vai savādāk. Arī ir kaitinājis šūmji pie piekausētiem akmeņiem, bet tā nerīkojos. Otrkārt kaitina viņam, ka ieskrienās pirms zīmes....ko tad tam smagajam pēc tam būs jāgaida brīdis, lai kādam sēnem garām tiktu (kā starp citu bieži veidojas vagoniņi...). Ja velkas, apdzen, vieglajam tas ir uz pulku vieglāk, ja protams nav jāuzvirina uz 150 garā ceļa gabalā...

Diagnoze ir neievērojot ātruma un apdzīšanas ierobežojumus nesties garām citiem uz ceļa, kur ir zīme par lidojošiem akmeņiem. Labi zinot, ka tas var nodarīt reālus materiālus zaudējumus tiem, kuri tiek apdzīti.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
1 1 Atbildēt

es pieņemu, ka tev jau spārniņi ir izauguši un neko no CSN nepārkāp (noteikumi nesastāv no viena ātruma un apdzīšanas...).

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Par bedrēm runājot - iesaku uzmanīties uz P4 posma aiz Kangaru līkuma līdz Rīgas apvedceļam, tā jau ceļš ir amortizācijas pārbaude, bet diemžēl vietām pavasara bedres izbirušas - ātrums šoreiz paglāba. Kādus gadus atpakaļ uz tā posma, šķiet bij viens aktieris riepu lupatās sasitis....

Relatīvi maza auto plūsma tur, bet ceļš ui kā prasās pēc remonta, vēlams kopā ar Kangaru posma asfaltēšanu, beidzot !

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Pagājušajā jājā gadsimtā papīra autoportāli rakstīja, ka kāds esot līdz Vencpilij bez īpašas steigas aizpiļījis apm pa 45min.Ceļā vajagot domāt gaišas domas.

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..52
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti