Krīze Latvijā - konstitucionāla, vērtību vai kas cits?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Varbūt vienkārši katra nākamā Saeima paliek, ē..., emocionālāka?

no 41.minūtes

ltv.lsm.lv/lv/raksts/16.02.2022-kas-notiek-latvija-kas-notiek-ukrainas-krize-un-satversmes-simtgade.id253060

Varbūt labākie neiet politikā?

vai kaut kas no šī

lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/krustpunkta-diskusija-vai-valsti-ir-konstitucionala-krize.a156459/

Modelis jau varot darboties labi, bet kāda tad nu esot sabiedrība!

Nav jau svarīgi, kas tur sarakstīts, jo beigās tas atduras pret reāliem cilvēkiem! tā Kaktiņš no SKDS

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 1 Atbildēt

Pat šeit tev bija jāievelk tas bullšits par tiesnesi, kuras darbu Saeimas vairākums ir atzinis par neapmierinošu, tādēļ nav apstiprinājis jaunā amatā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

Es ar nesaprotu. Tas pats Kariņš. Viņa darbību Saeimas vairākums ir atzinis par pilnīgi labu un pie tam visilgāk LV vēsturē , nu nah vēl kāds viņu kritizē kaut kur?

0 0 Atbildēt

Pašreizējā valdība turas kopā tāpēc, ka no tā, kas savēlēts, neko citu izveidot nevar.

Nu, tur jau ir jautājums par to periodu starp vēlēšanām. Par personībām. Par tautu. Par elitēm. Par demokrātijas būtību. Par to, ka visi tomēr nav vienādi.

Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.Eleanor Roosevelt

Kāds Kariņš, Pavļuts, Gobzems????

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

@anonimikis es it kā saprotu tavu ironiju, bet kāds, nah..., sakars?

0 0 Atbildēt

Te ir arī Dombura raidījuma diskusija. Tur ir ļoti labas pārdomas par visa politiskā procesa kvalitāti valstī. No 41. minūtes

Tiesnese droši vien iestāsies JV vai A/Par un viņu noteikti iebalsos. Tad viņa varēs piedalīties politikā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

No vienas puses, skaidrs, kāpēc Osipovu neiebalsoja. ZZS Valaiņa arguments bija visai smieklīga izlocīšanās. Tā bija sava veida atriebība par ST spriedumu "visu veidu ģimeņu" tiesiskās aizsardzības, tā teikt, jautājumos. Bet kāda tur, ibio, konstitucionālā krīze? Tieši otrādi - labākā demokrātiska procesa paraugstunda. Netiek ievēlēts ideoloģiski "savējais" tiesnesis. Tikai kā ar šo tiks galā sazvērnieki, kuri apgalvo, ka vienmēr "viss jau iepriekš ir izlemts"?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Ja pieņemam, ka deputāti = sabiedrības spogulis, IMO viss ir kārtībā. LV sabiedrība ir pret visa veida ģimenēm un jāaudzina sabiedrība, ne deputāti

0 0 Atbildēt

Īstā krīze ir tas, par ko viņi tur diskutēja Dombura raidījumā.

Mums nesanāk labi pārvaldīt valsti!

Osipovas neievēlēšana ir kas cits.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
1 0 Atbildēt

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Iemetīšu arī savas pārdomas Ukrainas kara sakarā.

Vai mums ir vērtību krīze - pilnīgi noteikti. Ukrainas situācija ir pacēlusi vairākus jautājumus:

1) Vai mēs Latvijā sabiedrība spētu izrādīt tādu pašu vienotību kā ukraiņi kara gadījumā?

2) Vai mūsu valdība konflikta gadījumā kopā ar elitēm nenoevakuētos un neturpinātu varonīgo cīņu pret iebrucējiem jau no Vācijas?

Tā reāli skatoties mums sabiedrībā trūkst kaut kā vienojoša, ukraiņi pēc sava maidana 2014. gadā ir kārtīgi pievērsušies nacionālismam un pavilkuši sev līdzi arī tur dzīvojošos krievus. Mēs pie mazākā nacionālisma uzplūda tiekam saukti par nacistiem un nokaunējušies par kaut kādiem vectēvu grēkiem salienam apakaļ katrs savā bunkurā. Un tā arī turpinam dzīvot katrs savā informācijas frontes pusē - krievvalodīgie savā, latvieši savā. Un tā vietā lai kaut ko labotu šajā situācijā politiķi brauc iekša saeimā tikai uz nacionālās kārts. Pat pilsētu domēs valda situācija, ka pofig ka mērs taisa sūdus, galvenais ka savējais. Un tā mēs mīņājamies uz vietas bez reālas attīstības. Jā, var kliegt, ka padomju laikos mums ieveda vairāk krievvalodīgos, bet tad valdības līmenī jādara viss lai šie cilvēki noticētu valstij. Tai pašai aizsardzības ministrijai ir jāorganizē pasākumi savā apkārtnē lai var redzēt, ka viņi tur ir. Policistiem arī jābūt pamanāmiem un cilvēkam jābūt drošam, ka policists palīdzēs. Drošs cilvēks būs ieinteresēts savas dzīves ilgtermiņa attīstībā un tas pavilks pārējās nozares.

Nākamā doma ir līdzdalība politikā - kautkur tepat formumā tika apspriestas vēlēšanas, ka daudzi netaisās balsot un tā. Bļ* un kā jums liekas Putins un ko nāca pie varas? Ja cilvēki nav gatavi čakarēt politiķus ko paši ievēlējuši, tad uz politiku tā arī peldēs visādi pietuvinātie ar savām interesēm. Ja šī ir tava valsts, tad tev nav iespēju palikt ārpus politikas, tu jau esi politikā neatkarīgi no savas vēlēšanās iesaistīties. Krievi tūlīt uz savas ādas pārliecināsies, ko nozīmē nekomentēt politiku un neprasīt atbildību no saviem politiķiem. Elite kaut kādā veidā tiks prom, bet vidējais krievs ar visiem saviem izskanderim pamodīsies Ziemeļorejas analogā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Piedod, bet no mana skatu punkta (un es LV krieviem nu jau būšu pavadījis apmēram 50%) no sava darba stāža, tev nav taisnība, ļoti daudzi krievi ir un būs gatavi aizstāvēt Latviju, ar visām tām lietām, kas viņiem Latvijā nepatīk ... Un politiķi var iet "zaļā pļavā skriet" ar savu vēlēšanu retoriku un "kapitālu" ...

Kā jau teicu "krievi nāk" vilciens ir aizbraucis, ir tik palikyši daži "kuru pieturās nepiestāja" ...

0 0 Atbildēt

Viss kārtībā, lielos vilcienos es piekrītu tam ka lielākais vairums būtu gatavi aizstāvēt Latviju, bet spraugas savstarpējā uzticibā tāpat nav vēlams atstāt.

Attiecībā uz "Krievi nāk" vilcienu - domāju, ka šobrīd abu pušu skaļākie bļāvēji pagaidām klusē, un pāris mēnešus pēc Ukrainas kara atrisinājuma šādus bļāvējus mēs vēl redzēsim. Tieši tāpēc es ceļu augšā šos jautājumus, jo no valsts attīstības viedokļa mēs vairs nevaram atļauties kašķēties savā starpā.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
2 2 Atbildēt

Kolīdz kremļa troļļiem pietrūks naudas - apstāsies arī plaisas augšana LV sabiedrībā.

2 0 Atbildēt

Cerams, to jau drīz redzēsim 16. martā un 9. maijā. Tehniski krievu kanālu ierobežojums jau ir labs pamats kliegšanai par nacistiem.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 1 Atbildēt

Neceri. Tā plaisa, ko jūs - Kariņa-Levita režīma aizstāvji radījāt, netiks aizmirsta, pat ja šobrīd tā ir jānoliek malā lielāku draudu priekšā.

1 0 Atbildēt

Labi, ja mēs vienojamies ka plaisa pastāv, nu tad varbūt jāsāk vismaz tautas līmenī skatīties ko varam darīt lietas labā. Šogad tāpat vēlēšanas un pēc šiem 4 gadiem ir skaidrs ka kaut kas ir jāmaina.

1 1 Atbildēt

Plaisa pie mums vēl ir salīdzinoši neliela. Un mums ir 4 gadi laika paskatīties, ko ar to darīs pasaule, jo uz šā gada vēlēšanām nekādu jaunu piedāvājumu nebūs - tikai apjukuši vecie. Mums piedāvājumā bez Krievijas ietekmes nav nekā, kas nebūtu ASV demokrātu dažāda līmeņa izpildītāji, ja vien uz to netēmē Gobzems, kas, protams, arī nav nekāda lieliskā izvēle.

Bet ASV šogad 8. novembrī ir "midterms", kas prognozējami izspārdīs pastāvošo kārtību, bet ne tuvu nav skaidrs kādā veidā - tur plaisa sabiedrībā ir uz pilsoņu kara robežas, ja ne jau aiz tās. Un prezidenta vēlēšanas pēc 2 gadiem - kad šī brīža situācijas "endgame" jau būs visnotaļ skaidra. Tad arī varēs sākt skatīties, ko darīt mūsu pīļu dīķī, kur tam tāpat ir sekundāra izvēle.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Esošā valdība ir totāli nulles, lai viņus vispār uzklausītu. Kur nu vēl tiem sekotu vai vienoti cīnītos. Ja UA prezidents tautas acīs ar milzu cieņu izauga, tad turpretī Levits ar savu svītu pilnībā degradējies.

1 0 Atbildēt

Tieši tāpēc es pacēlu šo topiku, jo foruma kaujās par karu Ukrainā ir aizmirsts fakts, ka vienā brīdī karš beigsies, ukraiņi visticamāk nodarbosies ar savas valsts atjaunošanu, savukārt mēs būsim atpakaļ savās jaunajās reālijās pie tam vēl vēlēšanu gadā. Pa virsu tam vēl nāks sankciju ietekme Krievijai un Baltkrievijai, un visticamāk ekonomiskā krīze pasaulē, līdz ar to šis ir tāds labs brīdis kad pārdomāt dzīvi (nu vismaz kamēr krievu tanki nebrauc vai neesam pārvērsti radioktīvajos pelnos)

1 2 Atbildēt

Latvijā vienkārši nav vienotības. Nav dvēseles. Un līdz ar to mēs esam viegli paņemami pavisam īsā laikā.

2 0 Atbildēt

Vai tiešām "paņemami" ... nu īsts čīkstulis ...

P.S. tas ir tāpat kā es reizēm cilvēkiem saku - nevajag manu viesmīlību jaukt un saukt par manu "vājumu" ...

2 1 Atbildēt

100% tieši tā. Esošo valdību nicinu un tai noteikti nesekošu. Domāju, tādu būtu daudz.

4 0 Atbildēt

Jautājums kā saprast "nesekošu valdībai" - kara risku gadījumā dosies uz ārzemēm, paliksi tepat un vienkārši neko nedarīsi, vai sabotēsi esošo sistēmu? Jautājums ir tīri zinātnisks, nevienam neko nepārmetu.

0 0 Atbildēt

Liela varbūtība, ka tad es jau dzīvošu ārzemēs. Par to domāju jau šobrīd. Pieņemsim, drošības dēļ. Šobrīd Baltiju noteikti neviens neiekāros, jo citas prioritātes, riktīgi novājināts karaspēks, briesmīga finanšu situācija utt.

Ja dzīvotu tepat, protams, parūpētos par savas ģimenes drošību vispirms. Domāju, es nekarotu par šodienas Latviju. Jā. Nulle patriotisma šobrīd.

1 0 Atbildēt

Uzstādījums "nekarošu par šodienas Latviju" ir aplams saknē ...

Ja karosim, tad karosim par Latvijas nākotni, nu vai nākotnes Latviju, jo pat pēc gada tā vairs nebūs tāda kā tagad arī bez jebkāda veida "ārējiem kairinājumiem".

Un ja šo visu saisti ar Covid laiku reālijām ... tad tāda kā vārguļu domāšana ... ne pirmie ne pēdējie aplamie lēmumi ... izdari secinājumus (nav pat tiem obligāti jāsakrīt ar vairākumu) un virzies uz priekšu ...

0 0 Atbildēt

Sauc mani, kā gribi

1 0 Atbildēt

Vecīt tevi neviens "nekā nesauc", es labi saprotu ka ir "sāpe" par notikumiem un lēmumiem. Tomēr tā domāšana "ka mēs jau neko nevaram" pats saproti ar ko asociējas ...

Un krievi/baltkrievi jau tieši tādā pat garā ar savu apātiju pret "Jedinaja Rossija" ir tagad tādā pakaļā, ka es pat šamos "neapskaužu" ...

Mana problēma ir tāda ka es nevēlos asociēties ar cilvēkiem kam patīk stulbas aktivitātes (a la Gobzems, vai kas tur vēl ar muļķībām nodarbojās, kaut sevi par juristu dēvēja) ...

2 0 Atbildēt

Neredzu pamatu pārmetumam kasinsh79 virzienā, tāpēc jau topika nosaukums ir saistīts ar vērtību krīzi un to, ka ir skaidrs, ka uz priekšu mēs šāda veidā vairs nevaram virzīties. Militāras pretošanās jautājums ir tiešā veidā saistīts ar to vai cilvēks redz nākotni valstī. Ukraiņi sev redz nākotni, mums šobrīd sev arī šie jautājumi jāuzdod un jāsāk kaut kas darīt lietas labā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ukraiņiem bija daudz vairāk iemeslu būt neapmierinātiem (es par laiku pirms šī kara runāju) - lielāka korupcija, švakāks dzīves līmenis utt. Bet ar visu to viņi tic savas valsts nākotnei. Es piekritīšu viedoklim, ka problēma ir mūsu tautiešu gļēvumā, čīkstulīgumā un gaidīšanā uz laimes lāci, kas visu izdarīs viņu vietā.

1 0 Atbildēt

Ar ko un par ko? Kas ir Latvijas nākotne? Par ko karot? Fiziski par zemi sūdīgā klimatā, kuras liela daļa tāpat pieder zviedriem? Par tautu, kas sastāv no tādiem komunistiem, kā tu? Par kultūru, kurā tiek darīts viss, lai iznīcinātu individualitāti un visu pārvērstu par internacionālu varavīksni, ko perfekti pārtāv Staķa un Eilanda selfijs?

Vai piedāvā darīt to, ko dara Putina zēniņi Ukrainā - mirt par bunkurā sēdoša varneša ideoloģiju?

Man diemžēl nav atbildes uz šo jautājumu, ko sev uzdodu daudz un arī jau pirms šīs situācijas.

0 2 Atbildēt

Malacis jefiņ, pastāsti kā tu saglabā tās latviešu tradīcijas un kultūras vērtības, tad paskatīsimies vai ar tevi vispār ir jēga diskutēt.

Vienīgais ko pagaidām redzu " tukšpļūtīšana" internetā, vai ir kas vēl vērā ņemams ko esi "paveicis" ???

1 0 Atbildēt

Definē "tās latviešu tradīcijas un kultūras vērtības", tad paskatīsimies vai vispār spēj pats jautājumu noformulēt, je vienkārši tukšpļūtīt internetā.

To pašu izdari ar "vērā ņemamu paveicis".

Es par tevi arī neko vairāk nezinu, kā kārtīgu ASV komunisma ideoloģijā balstītu tukšpļūtīšanu internetā. Bet tādēļ neizsaku pieņēmumus par to, ko esi vai neesi paveicis.

0 2 Atbildēt

Darīsim to pavisam vienkārši -

vai tu dziedi, vai dejo, vai vāc, saceri dziesmas/teikas/pasakas.

Vai apkop/uzturi ko kultūrvēsturiski svarīgu, ēkas, pieminekļus, grāmatas, bibliotēkas utml.

Varbūt dari ko citu potenciāli nozīmīgu ?

Kaut gan tavs jautājums jau liecina par to ka nekā pat uz to pusi nedari ...

Un joprojām neesi iemācījies atšķirt komunismu no sociālisma ...

Pieņēmumus gan izsaki stipri vairāk, kā vajadzētu ... un kā pats esi spējīgs atzīt ka izsaki ....

2 0 Atbildēt

Iedomājies... daru pat šo to no tava uzskaitījuma un ne to vien

Kas vēl tev ir "Potenciāli nozīmīgs", jo saprotu, ka iestāšanās pret komunismu un totalitārismu tavā skatījumā tam nekvalificējas (un jā, šajā jomā neko daudz vairāk par interneta tukšpļūtīšanu nedaru - bet var jau būt, ka kādam aizķersies...)

Ļoti labi atšķiru sociālismu (attīstības vektoru) no komunisma (ideāla). Par komunistiem saucu tos, kuru ideāls ir komunisms un šodienas celtniecības instruments ir sociālisms. Komunisms pats par sevi ir utopija, kas nav sasniedzama, tāpat kā visas absolūtās vērtības, bet jo tuvāk komunismam jo tuvāk katastrofai. Sociālismā vienīgais jautājums ir tas, cik slikti kļūst, pirms tas sagrūs, ideālu nesasniedzis.

0 2 Atbildēt

Ja tu spētu izvairīties no mulķību tiražēšanas (ieskaitot Covid kontekstā) es vēl varētu pieņemt ka tavam rakstītajam ir kāda vērtība, bet muļķību apjoms pilnīgi "neitralizē" to ko mēģini darīt.

2 0 Atbildēt

Kādu laiku atpakaļ būtu vērts pajautāt, kas tieši ir muļķibas. Bet nav jau vērts - tavu vienīgo un pareizo patiesību var uzzināt no CNN.

0 1 Atbildēt

Nav ne jausmas kas notiek CNN (droši vien to laiku jau var skaitīt desmitgadēs, kopš es CNN redzējis neesmu), un kura ir tā "mana vienīgā pareizā patiesība", bet uz vienkārši stulbu kongresa izmeklēšanas interpretāciju es viennozīmīgi skatos "ar šķību aci", tāpat kā yz tavu apgalvojumu par Trampa paveikto, kur oficiālā ASV statistika saka ka viņš nav darījis absolūti neko konkrētās lietas sakarā, vai ari viņa panākumi ir tieši nulle.

2 0 Atbildēt

Kā es to redzu, viss šis situācija Ukrainā ir tas brīdis kad pārskatīt situāciju pašu mājās. Neredzu īsti ka tauta savā apātija būtu gatava pati uz savu galvu kaut ko darīt. Kas attiecas uz Staķi - rīdzinieki ar 21% aktivitāti vēlēšanās viņu tur iebalsoja. Tā kā pats balsoju ārpus Rīgas, tad varu viņus tikai apsveikt ar šādu izvēli, pie šādiem tempiem uz nākošajām vēlēšanām balsos tikai dome un pietuvināti(~10% vēlētāju) un iebalsos to pašu Staķi, kurš tad točna pārtaisīs Rīgu velobraucējiem drošu.

Ir skaidrs, ka mums ir problēmas valstī, mēs atpaliekam no Lietuvas un Igaunijas, un ir jādomā ko darīt lietas labā. Vainojot valdību, kuru paši neievēlam, jo nepiedalamies vēlēšanās mēs točna uz priekšu netiksim. Būsim tādā pašā bedrē kā krievi, kuri politikā nepiedalās, līdz politika jau šodien ir atnākusi arī pie visneitrālākā krieva.

1 1 Atbildēt

Vienmēr, kad vaino cilvēkus par nepiedalīšanos vēlēšanās, atceries, ka vēlēšanu rezultātu nosaka ne tikai vēlētājs, bet arī tas, kas piedāvā kanditātus. Piedalīšanās vēlēšanās neko nepalīdzēs, kamēr sistēma nodrošinās kandidātus, kas pārstāv sistēmu.

Pārstāvniecības demokrātija plašā mērogā ir tikai korupcijas perēklis pēc definīcijas. Var ievēlēt pagastveci - kuru pazīsti vismaz kaut cik personīgi un vari aci pret aci noskaidrot attiecības, ja dara to, ko nevajag. Jebkādiem "federālajiem" lēmumiem būtu jānotiek tiešās demokrātijas - t.i. referendumu veidā. Ja Šveice to ir spējusi realizēt jau sen, tad vajadzētu aptvert, ka ar modernajām tehnoloģijām par visiem likumiem var balsot tauta, nevis 100 politiķi.

0 0 Atbildēt

Noskatieties tak to Dombura raidījumu

no 41.minūtes

ltv.lsm.lv/lv/raksts/16.02.2022-kas-notiek-latvija-kas-notiek-ukrainas-krize-un-satversmes-simtgade.id253060

Kaktiņa citāti iedvesmojoši.

0 0 Atbildēt

Noskatījos raidījumu un principā mans secinājums pārfrāzējas tā ko iepriekš rakstīju - ja tauta nespiež uz politiķiem, tad tiek uzskatīts, ka viss ir kārtībā. Pat ja mums dos daļu lēmumu pielemt referendumos, bez pašu vēlētāju iesaistes tas būs bezjēdzīgi. Ja ievēlētam politiķim nav jāraustās par tautas dusmām, tad principā var pieņemt jebkuru lēmumu. Un kā tie eksperti labi norādīja - vēlēts politiķis nezāģēs zaru uz kura sēž.

0 0 Atbildēt

Tātad daudz ko nosaka nevis labas idejas, bet gan vēlētāju izpratne, kāda tā ir.

0 0 Atbildēt

Procesā ir jāpiedalās visiem - ja tautai ir laba ideja, tad ir jābūt iespējai šo ideju aiznest līdz politiķiem. Ja politiķim ir laba ideja, tad viņam šī ideja ir jāspēj pamatot tautai. Ja tauta ievēl politiķus un cer, ka tiks pieņemti labi lēmumi, tad vienīgais kas to procesu regulē ir paša politiķa sirdsapziņa.

Pie tam pie mums ir jāņem vērā sižetā minētais par konkrētām partijām mūžīgā opozīcijā, kur valda vieni un tie paši, bet opozīcija ir opozīcijā tikai tādēļ ka tai tur jābūt.

0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Ja pieņemam, ka deputāti = sabiedrības spogulis, IMO viss ir kārtībā. LV sabiedrība ir pret visa veida ģimenēm un jāaudzina sabiedrība, ne deputāti

Deputāti ir sabiedrības greizais spogulis. Tā nav reprezentatīva sabiedrības viedokļa izlase, bet gan vieksmīgākie pūļa manipulatori.

Paņemsim par piemēru JKP - kur ir viņu solītie 3x500? Jebkuram saprātīgi domājošam cilvēkam pat tiešajā nozīmē ir skaidrs, ka tas nav iespējams. Attiecīgi JKP šajā jomā pārstāv naivu sabiedrības daļu, kam šie cipari ir aktuāli un kas tic to iespējamībai. Vai Bordāns ir šāds cilvēks? Nē. Lai arī ir skaidra saikne, Bordāns nekādi nav naiva nabadzība cilvēka spoguļattēls.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Tiem, kuriem liekas, ka Latvijā nav laimes un jātin makšķeres uz rietumiem - dariet to tūlīt. Lai pēc tam nav jāņaud komentāros.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Prom būtu jābrauc tiem kuri liek uz numuriem moskva, vai tagad zorro zīmi, vendetas zīmi. Pie iespējas tādiem būtu jānorāda īstā vieta. Cik ilgi būsim mīkstie, tolerantie SAVĀ valstī ! Lai iet viņi visi iet tur, kur viņu karakuģis !

2 0 Atbildēt

Kopš pēdējā ieraksta šajā topikā ir pagājuši divi mēneši. Principā skatoties uz sabiedrību, no Ukrainas dotā pacēluma praktiski nekas nav palicis pāri. No vienas puses ir bars ar naidīgiem Krievijas patriotiem, kuriem ļauj tusēt pie pieminekļa, no otras nacionāļi un citi tā saucamie patrioti, kuru vienīgā iniciatīva šajā kontekstā ir beidzot nojaukt to pieminekli, atlaist iekšlietu ministri un kārtējie sapņi par valstij "nedraudzīgo" elementu deportāciju.

Un kaut kur pa vidu ir tauta, kas ir nolikta fakta priekšā, ka cenas visam celsies, rudenī vispār būs d*rsā, bet valdība, ministrijas utt,. neplāno neko darīt lietas labā, jo visticamāk īsti pat nezin ko darīt un tradicionāli nevēlas uzņemties nekādu atbildību. Varbūt es kļūdos un valsts par mums tomēr domā, bet tādā gadījumā komunikācija ir ļoti sūdīga.

No otras puses šobrīd ir skaidri redzams, ka ministrijas un valsts iestādes ar savām pietuvināto būšanām un speciālistu trūkumu sevi ir izsmēlušas, un principā samērā nekautrējoties nākošajai saeimai varētu sākt prasīt tīrīšanas valsts iestādēs. Bet tā kā izmantojot šīs nedēļas notikumus atkal savēlēs NA no vienas puses un Krievu savienību, Saskaņu no otras, tad manis augstāk rakstīto var droši ignorēt un meklēt vietu kartupļu stādīšanai (kas vēl nav iestādījuši) vai biļetes uz kādu citu Eiropas valsti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Kurā pusē tu liksi tos provokatorus kas iet pie padomju pieminekļiem plivināt Ukrainas karogus?

1 0 Atbildēt

Tie principā liekami visās trīs kategorijās, jo sastāv no pilsoņiem parastajiem, kuriem vienkārši pārāk daudz brīva laika un gribās pret kaut ko paprotestēt, tad ir cilvēki kam vienkārši ir naids pret krieviem, kurus parati izmanto NA puse un vēl ir tīri provokātori no krievu puses.

Martā varēja redzēt, ka krievu partijām un NA krīt reitingi, jo ledusskapis un Krievijas sāktais karš sāka uzvarēt propogandu, bet viss šis balagāns nodrošinās NA un krieviem garantēto 40% atbalstu. Ārpolitiski šim visam ir maza nozīme, toties iekšpolitiski varam gatavoties vēl 4 gadiem tajā pašā režīmā, ja vien līdz vēlēšanā vēl nenotiks kāds ČP

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu par Nacionālo Apvienību? Neesi sajaucis ar jenotību un paristiem? Laikam jau esi piemirsis kā 24. februārī piepeši kovids tika pārslēgts par Ukrainu un papļūts varēja ņemties organizēt apmēram bezjēdzīgas protesta akcijas, tādas kuras tādā vai citādā veidā pilnīgi noteikti pārkāpa kādu likumu. Nesen redzēju kaut kādus aptaujas rezultātus - yay, jenotība no politiskajiem līķiem ir augšāmcēlusies, tas nekas ka neko jēdzīgu nedara, tikai bļauj "krievi nāk!".

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Latvijā divas bēdas:

1) Nelojāli Latvijai "pilsoņi", kuri paši balso par pretvalstiskiem populistiem, kuru mērķis - uztaisīt sliktāk kā Krievijā. Lai visi sapnītis iestāties Krievijā.

2) pārāk liels politiķu, partiju skaits, ka arī valsts aparāts.

Un abas problēmas var atrisināt, ja ļoti sagribētu. Bet neviens negrib.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Vienmēr, kad vaino cilvēkus par nepiedalīšanos vēlēšanās, atceries, ka vēlēšanu rezultātu nosaka ne tikai vēlētājs, bet arī tas, kas piedāvā kanditātus. Piedalīšanās vēlēšanās neko nepalīdzēs, kamēr sistēma nodrošinās kandidātus, kas pārstāv sistēmu.

Pārstāvniecības demokrātija plašā mērogā ir tikai korupcijas perēklis pēc definīcijas. Var ievēlēt pagastveci - kuru pazīsti vismaz kaut cik personīgi un vari aci pret aci noskaidrot attiecības, ja dara to, ko nevajag. Jebkādiem "federālajiem" lēmumiem būtu jānotiek tiešās demokrātijas - t.i. referendumu veidā. Ja Šveice to ir spējusi realizēt jau sen, tad vajadzētu aptvert, ka ar modernajām tehnoloģijām par visiem likumiem var balsot tauta, nevis 100 politiķi.

Nepiedaloties vēlēšanās tu nobalso par uzvarētāju.

Tas ir fakts.

1 0 Atbildēt

Tepat kaut kur jau minēju aprēķinu, ka pie pašreizējā vēlēšanu dalībnieku skaita Nacionālā apvienība un Saskaņa principā kopā iegūst 30-40% balsu, jo viņu vēlētājs katru reizi atnāks uz iecirkni un pie maza vēlētāju skaita viņu vietas būs nodrošinātās. Šīm partijām principā pat nav nepieciešama programma, rekur šonedēļ uztaisa vienu kāzusu pie pieminekļa un nepieciešamās balsis nodrošinātas. Pārēji jau pēc tam tur fantazē programmas, tiekas ar vēlētājiem, konkurē savā starpā, bet jau par tiem atlikušajiem 60% balsu. Attiecīgi NA momentā ir valdībā bet Saskaņa opozīcijā, bet pilsonis, kurš neaizgāja uz vēlēšanām kliedz, ka katru gadu vienas un tās pašas sejas.

0 0 Atbildēt

www.tb.lv/id-9-saeimas-velesanas/articles/roberta-ziles-sociali-ekonomiska-programma

Pirms tās Saeimas, kuru atlaida. Ievēlēja Kalvīti otro reizi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti