Šofera dienasgrāmata.

gunbox Reģ.: 23.12.2016

Uzmeikošu vēl vienu spama vietu, kur padalīties par šofera dienu. Būtu forši, ja šeit nediskutētu bet vienkārši iemetam stāstu, cik "patīkama" Latvijā ir braukšanas kultūra.

 
650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Iesaku noziedot pusstundu..(runa būs par Lohiem).pesec vienkārši.. ;p

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Un tu tiešām visam šitam tici? Tad tev pašam sevi jāsauc tā, kā tu visus apsaukā.

Autožurnālisms ir smalka prostitūcijas forma. Priekš viņiem ražotāji un dīleri sagatavo visu uz vissmalkāko, līdz pat tam, ka konveijeru lēnāk pagriež, kad žurmālistiem domātās mašīnas saliek.

Šitam pašpuikas tēla izmantotājam (bļin) konkrētais importētājs, dīleris, vai kāds cits kaut ko ne tā, ne tik, vai ne tad ir nodarījis. Un viss, tiek sacerēts žēlabu stāsts.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Kāds te konkrēti žēlabu stāsts, par ko konkrēti? Par to, ka tās markas izstrādājumi ir ar konzerbundžai līdzīgām īpašībām? Vai par to, ka šis nav ne pirmais ne vienīgais/līdzīgais "stāsts"?

Tu konkrēti kas te tāds esi, ka tagad spriedīsi konkrēti kam "es" ticu? Tu pats konkrēti "kam" tici- varbūtu kādiem citiem ts "autoziņu" mēdītājiem? Kam konkrēti,kuram no tiem būtu "jātic"?

Ja tev ir par ir par tēmu ko izdrirst- klāj vaļā.Citādi secinājums viennozīmīgs un ne jau pirmoreiz- visdrīzāk, ka esi viens/no tās tur manis apjūsmotās kategorijas.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 3 Atbildēt

beidzot sniedziņš!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 2 Atbildēt

Kur?

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Manā galā pirmais sniegs uzkrita pirmdien - līdz otrdienas vidum gan tas paguva nokust. Tagad gan arī ir iestājies vēsāks laiks, piektdien bija jautri izbraukāt Liepāju jo vasarenes radās esam pārstājušas darboties; divas reizes sanāca kaut kur aizslīdēt taisni. Nu neko, rīt jāvelk no plaukta laukā ziemenes, jāsamēra biezumi un jāskrūvē virsū, un pēc tam tas pats jāizdara ar manas mātes fābiju.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Pirms nedēļas jau saskrūvēju saviem ratiem. Jā tā biezuma mērīšana un atcerēšanās priekša vai aizmugure tāda piņķerīga. Noņemot vienmēr liekas, es jau atcerēšos un neatzīmēju, uzliekot viss jau aizmirsts...

No plaukta noņemt vēlams laicīgi, lai nav kā vienreiz man - nu tik likšu virsū pilnīgi jaunas ziemenes, bet, ha, viena ta tukša...(jaunā riepā kāds nevīža iedūris ar īlenu)

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tu visu laiku liec vienu un to pašu pāri tajā pašā vietā ja tev kaut kas jāatzīmē? Ļoti nepareizi. Sensenos laikos mašīnām paredzēja regulāru rotāciju - es tam esmu par slinku, un nav jau arī vajadzības - tā vietā es daru tā, kā nomināli ir nepareizi - izvilkšu ripuļus ārā no detaļu noliktavas, piepūtīšu un samērīšu - tie ripuļi kam būs pusmilimetrs vairāk ies priekšā.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Man ir vairāki domu gājiena varianti. Tāds, kā saki - pusmilimetrs iet priekšā; vai arī priekša paliek turpat, jo dilst vienmērīgi, savukārt pakaļa kaut kur riepu pusmūžā tiek pārbortēta ar iekšu uz ārpusi ( ja nav "outside" marķējuma).

Vistizlāk ir, ja riepu komplektam nav arī rotācijas virziena, tad tiešām var veikt rotāciju arī starp pusēm.

Bet galvu jālauza jau tikai tad, ja vairāki auto

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 3 Atbildēt

nu ko, beidzot beidzot- sniegs!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Dizains, izpildījums, cenas...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 2 Atbildēt

Šitas topiks jau sen pārsaucams par Šofera diršamgrāmata.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Viens un tas pats jau vien ir :-/

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Esmu pārsteigts, ka šodien vēl nav cilāta tēma "stihija atkal pārsteidza mūs nesagatavotus".

Kamēr kādu stundiņu ar bērniem staigājos, varēja pavērot braucējus. Viens otrs entuziasts vēl ar vasarenēm dragā. Viens otrs no tiem pat mēģināja kalnā braukt. Pareiz, ko tur. Mainīt riepas 29. novembrī, ja vēl vismaz visu 30. var braukt ar vasarenēm, jo ziemenes tak dilst par 0,00043334% vairāk.

Pašvaldības policijai arī laikam taupības politika, viņu busiņš arī spolēja visnotaļ izteikti.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Šodien apciemoju vienu pazīstamu čali kas nodarbojas ar mašīnu skrūvēšanu viņa darbnīcā; vajadzēja iedot pāris bleķa gabalus lai viņš uzaisa manam ričukam šo to. Varēja redzēt ka viņam arī ir iestājusies stihija - šim tur darba pilnas rokas mainot riepas...

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 1 Atbildēt

Nu pa tīru ledu jau arī ziemenes spolēs, bik straujāk atlaižot. Es arī vienreiz paspolēju. Bet vispār normāli. Satiksme lēna, es arī šodien nemēģināju nekur skriet un veikt asus manevrus. Bet nu jā - ar vasaras riepām šodien būtu jautri.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nebūs tas gadījums. Ja 20 gabali tīri normāli izbrauc bez bēdu, tad 21ajam ledus tur nekādi nevar būt. Gan jau būs vasarenes vien. Viņdien pa ietvi ejot uzmetu aci noparkotajiem autiņiem. Tak jau pa kādam vēl ziemas riepu nebija.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tam divdesmit pirmajam vienkārši ir bezpiedziņa, tāpēc arī spolē

Sarkasms, protams - bet nu tas atceroties situāciju kādus 8 gadus atpakaļ, kur ziema iestājās kamēr mans audī ar izravētu priekšas lukturu vadu buntu un vasaras diskiem stāvēja mājas priekšā - vajadzēja vēl aizbraukt uz Liepāju pēc cita bremžu pastiprinātāja un galvenā cilindra, tad nu ar mātes golfu, kam virsū ziemas riepas, Liepājā divās vietās gandrīz norakos - kad saliku savu audī, tad ar to bija jāaizbrauc no Nīcas uz Rucavu nomainīt ripuļus - starpība saķerē starp divām piedzītām ziemenēm un četrām piedzītām vasarenēm bija diezgan jūtama...

P.N. Man patīk dažādi interesanti teksti audī forumā no britiem kuri ir izdomājuši lietot ziemenes - kā viens savulaik atklāja, ja izmanto ziemenes, tad ziemā var pabraukt arī bez kvatras , un citam ziemenes sagādā bremzēšanas problēmu - ziemenes viņa bremzēšanas ceļu ir tā saīsinājušas ka pastāv risks ka aizmugurē braucošs vasareņu braucējs viņam ieliksies pakaļā, ko viņam attiecīgi ir jāierēķina savā bremzēšanas ceļā...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Aha, par tiem britiem ir nācies lasīt. Viens otrs ir uzlicis kaut kādas vissezonas un vairāk nebrīnās par tiem dīvainīšiem, kas katru gadu citās valstīs lieto.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 4 Atbildēt

neaizmirstam paņemt līdzi sniega lāpstu (saliekamo)

650 Reģ.: 25.01.2017
7 3 Atbildēt

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

starpība saķerē starp divām piedzītām ziemenēm un četrām piedzītām vasarenēm bija diezgan jūtama

Arī bremzējot?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 2 Atbildēt

Labrīt!Sinoptiķi mūs piekāsa,nav bijis putenis,sniega daudzums tik pat kā vakar vakarā.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu tad aiziet, sūtam jautrākos foto paraksta variantus!

Piemēram:

Vai atpazīsti automarku?;

To bildi Tu jē-bajā nopirki?;

Tas ir Tavs jaunais auto un šitas tev tika par vecā saimnieka grēkiem?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Nu manz šorīt tīri pieklājīgi pavingroja ar lāpstu, aptuveni 1,5 h workouts. Vietām pat savi 40 cm kupenas bija sadzītas pat pie tā ka vakarā ar pastumdīju sniegu.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tam divdesmit pirmajam vienkārši ir bezpiedziņa, tāpēc arī spolē

Sarkasms, protams - bet nu tas atceroties situāciju kādus 8 gadus atpakaļ, kur ziema iestājās kamēr mans audī ar izravētu priekšas lukturu vadu buntu un vasaras diskiem stāvēja mājas priekšā - vajadzēja vēl aizbraukt uz Liepāju pēc cita bremžu pastiprinātāja un galvenā cilindra, tad nu ar mātes golfu, kam virsū ziemas riepas, Liepājā divās vietās gandrīz norakos - kad saliku savu audī, tad ar to bija jāaizbrauc no Nīcas uz Rucavu nomainīt ripuļus - starpība saķerē starp divām piedzītām ziemenēm un četrām piedzītām vasarenēm bija diezgan jūtama...

P.N. Man patīk dažādi interesanti teksti audī forumā no britiem kuri ir izdomājuši lietot ziemenes - kā viens savulaik atklāja, ja izmanto ziemenes, tad ziemā var pabraukt arī bez kvatras , un citam ziemenes sagādā bremzēšanas problēmu - ziemenes viņa bremzēšanas ceļu ir tā saīsinājušas ka pastāv risks ka aizmugurē braucošs vasareņu braucējs viņam ieliksies pakaļā, ko viņam attiecīgi ir jāierēķina savā bremzēšanas ceļā...

/ziemenes sagādā bremzēšanas problēmu - ziemenes viņa bremzēšanas ceļu ir tā saīsinājušas ka pastāv risks ka aizmugurē braucošs vasareņu braucējs viņam ieliksies pakaļā, ko viņam attiecīgi ir jāierēķina savā bremzēšanas ceļā../

Bet tā arī ir, nav ko ņirgt, normali cilvis noverte situaciju.Zinot, kas notiek apkart. Ja apdrosdinasinu vins dabus, bet... auto un, galvenais, laiks būs sačakarets. Normals vecis sarekina riskus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Tā arī ir, Katru gadu ir vismaz 1 reize, kad Rīgā pat ar ļoti mazu ātrumu( zem 50 km/h) skatos, ka aizmugurējam purns pa tuvu kaut kādu sekundi jau spiežu bremžu pedāli (tikai lai uguņi jau iedegtos), nu, tad apmēram skaidrs, ka ir vai nu jāliek blakus joslā, vai jādod pa "pedāļiem" un pa "gaiši sarkano" krustam pāri ...

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 0 Atbildēt

Visur Krastenes un Mūkusalas ielu rajonos "sasprausti" policisti ar bākugunīm. Nav skaidrs kāpēc. Varbūt saistībā ar ikgadējo pasaules galu - pirmo sniegu.

Šodien interesanta šofera novērojums - sanāca nopakaļus viņam braukt caur kādiem 15 pagriezieniem. Un starp šiem 15 viņš pagriezienus nerādīja un uz stop līnijas neapstājās tieši tajās 2 vietās, kur stāv policija. Ironiski vai ne? Cilvēks noteikti nervozē un aizmirst vispār visus CSN.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NATO "salidojums" , mums te pa Jaunmārupes galu ar ar zili+sarkaniem brauca ārā no lidostas.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

WALAm taisnība. Kaut kāds NATO salidojums. Helikopteri arī lidinās uz vella paraušanu. Pirmīt bija sanācis tur netālu nobraukt - jā, brauca viena delegācija pēc otras ar visiem uguņiem un konvoju.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

nevis kaut kāds, bet piecgades VIP pasākums Rīgā

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Vakar/1dien/nov29 kkur ap vai pirms 4pm uz Mūkukusalass ielas pirms apļa virz uz/c pie "jaunā" gp luksasoforora bij noticis vērāņemams starpressoru starpgadījums.Fūre, tāteikt, ar 40" piekabi bij šķērsām ar priekšu zālājā (kur blakus stāvēja nmpd buss ar ugunīm).Kolēģis ar piekrautu baļķvedēju resnā virvē mēģināja veikt korekcijass, turpat tusējās arī milicicija un pāris glābējtransporti.Viss visā apkārtējajā jājā apkārtnē bija draudīgi sarkans un bloķēts. Sasstrēgums virzienā uz/c drošvien izpaudās līdz pat Dzimt Missai, ja ne līdz pašai Grenc Tālei..Pat ap kādiem pl.8pm tur vēl pa gabalu redzami mirgoja zili zilās gaismas.Jā.

Bet nekur nav itin nekādu jaunāko ziņu par/šo. Iespējams, tā bija ar 5g torņu starpniecību radīta vizuāla vīzija.Vai nu kāds bij pārāk dziļi ieņēmis tā saucamo CeļakaKāju un viņam vienkārši tas viss vienkārši izlikās.Jā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

a man te pie grīziņkalna parka viens svešāds helikopters lēnām vilkās pāri, droši vien no gaisa uzpasēja lielkungu kolonu, interesanti, laikam kāds itāļu modelis tas hopters, baigi klusais bija!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

Vakar bija interesanti paskatīties, kā policija, tad kad uzdevums ir drošība - visur dežūrē ar bākugunīm, nevis slēpjas krūmos.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tauta no pārsteiguma krīt no krēsla.

Vakar viens sarūgtināts pilsonis uz Eksporta ielas ar Pasācu ņēma ļaunā, ka nevelkos tāpat kā viņš un eju garām, mēģināja sākt skrieties. Kad ieraudzīja bākugunis pie Vanšu tilta, pārmīza jēgu un sāka bremzēt . Nu un es kā braucu tā aizbraucu ar 65kmh. Zināju, ka šiem šon citi pienākumi.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Tur pie vantenieka bumsis bija...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nop. Dežurants. Pats braucu garām..

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 2 Atbildēt

nuja, šodien zilo uguntiņu diena

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: a man te pie grīziņkalna parka viens svešāds helikopters lēnām vilkās pāri, droši vien no gaisa uzpasēja lielkungu kolonu, interesanti, laikam kāds itāļu modelis tas hopters, baigi klusais bija!

Īstenībā patrulēja 2 robiņu heļi, iespējamo un dronu komtrolei.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Šodien aiz Salu tilta Pārdaugavas pusē virzienā uz Jūrmalu vairākas fūres bija uztaisījušas milzīgu sastrēgumu, nespējot uzbraukt kalnā. Vilka striķos viena otru. Ok, slidens jau bija, bet... kā tas nākas, ka 10 aizbrauc, bet vienpadsmitā paliek? Garām braucot speciāli nopētīju vienai buksējošajai velkošās riepas - nu tur galīgi nebija nekas ziemai piemērots!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Fūrēm jau nekad nav nekas īsti ziemai piemērots un nekas tāds faktiski netiek prasīts.

Ziemenes liek skandināvi.

Te drīzāk citi faktori nospēlē. Cik sakrauta vai nesakrauta ir tā mašīna.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu ar šito varētu būt labāk, ja vien nepastāvētu svara ierobežojums uz asi un svaru risks Mums darbā ziemā tie fūristi kas ir pārliecināti ka transportnieki pa ceļam nebūs mēdz paprasīt lai sakrāmē vairāk uz priekšu.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 2 Atbildēt

LAIKS IEVIEST PUTEŅA BIĻETES:

1. nebrauks visi tie, kam reāli nevajag, patīk tikai izrādīt - es braucu ar auto

2. nebrauks visādi iesācēji - nu kā pīles pa ledu uzvedas uz ielām

3. viens pilns autobuss noņem no trases 80 cilvēkus, kas , ja nav autobuss, piepildīs ielas ar 80 automašīnām - sastrēgumus netaisīs

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 1 Atbildēt

Nebūtu slikti, tikai LV visu var nopirkt/uzpirkt. Bet jā, interesanti pavērot, ka parādoties sniegam, izraksturojas divas lohu grupas. Tirsā līdēji stāv saskrējušies vagoniņos. Ļurbaki, kuri iepriekš brauca 5km zem atļautā velk aiz sevis kilometru uz 30. Tādus sastrēgumus kā bija vakar pusdienlaikā, laikam nebiju redzējis. Liela masa brauc kā pirmo reizi pie stūres un veido aiz sevis lielākus sastrēgumus kā sastrēgumu stundās. Hmm...kas notiek plkst. 17:00 pat negribu redzēt. Labi, ka man nav jābrauc caur centru.

Štrāse uz Jelgavu. Iepriekš kaut kāda loģika tomēr veidojās. Uz 90 braucēji nevienu nesteidza. Uz 97 braucēji apsteidza atkarībā no lidotājiem kreisajā. Pa lielam neviens nevienam netraucēja. Šobrīd uzradusies vēl 70 suga. Un tie daži palikušie 90nieki sāk apsteigt 70niekus, bet par cik tur pāris pārslas starp joslām uzsnigušas, tad pat nedomā iet atpakaļ pirmajā. Viss izskaidrojams, ja ir pļura, "bailīgi", bet nesen tīrīts.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Tev tas ir kas jauns, ka pie pirmā sniega daļa sāk adaptēties ziemas braukšanai? Nekā nosodāma tur neredzu. Paies laiciņš un būs ok.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
1 4 Atbildēt

Ja nejēdz braukt, adOpetējies sabiedriskajā.

Un ne jau tas vien, tās ir tikai puķītes. Šodien braucu pie klientiem. No stāvvietas sniegs sadzīts uz joslas. Stavvieta atrodas nedaudz tādā līkumā un sastājuši ar purniem uz apmali. Ātruma ierobežojums 30. Idiots ar aizmuguri stumjas ārā vispār nepārliecinājies vai kāds nebrauc. Pirmā doma bija - būs sānā, jo redz putra jau vairs neļauj nobremzēt un jūtu, ka iet taisni. Labi ka pretī neviens nebrauca un ar priekšas piedziņu izvilku. Līdzīgi ne-bīstami gadījumi vēl divās vietās no sānceļiem. Brauc rinda tuvu pie 50. Viens otrs ietura ievērojamu distanci un labi vien ir. Bet redz uzrodas ībļi, kuriem nav skaidrs, ka no putras viņi neiesprauksies tajā distancē. Bet pagaidīt lai garām pabrauc pārējie 3-4 auto, kur tālāk ir brīvs... nē, tas ir nepieņemami.

Šis laiks ka reiz parāda, kuram ir sabiedriskā pasažieris kā vienīgais pārvietošanās variants jāieraksta vadītāja apliecībā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Tev nav ienācis prātā, ka nevajag meklēt vainu citos, bet sevī?

Tu esi vienīgais forumā, kurš REGULĀRI vaimanā par citu nespēju braukt. Saprotu, ka nervozitāte var būt visādu iemeslu pēc, bet manā skatījumā Tev vienkārši nevajadzētu piedalīties satiksmē. Tu vienkārši neesi uz to spējīgs. Dalība satiksmē nozīmē rēķināšanos ar ctiem. Ne visi ir tik labi braucēji, kādam sanāk švakāk, kādam maza pieredze. Gadās man arī tādi, kam tiek nikni taurēts, gadās arī tādi, ka lamājos, bet tas nav katru dienu un visu laiku.

Tā ka izdari labu visiem (t.sk. iauto) un pārcelies uz RS sabtranu.

P.S. Nevajag kārtējo reizi stāstīt, ka neesi nervozs un likt smaidiņus. Kā izteicos - Tu esi vienīgais, kas šajā forumā tik ļoti izteikti vaimanā par citu nespēju, tādā veidā atklājot savu nespēju iekļauties satiksmē.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Pēc tavām domām, kam šis topiks ir paredzēts? Vai tik jau otro reizi tev par šo neiebakstu ar pirkstu. Ja nejēdz lasīt, tad varbūt tev pašam satiksmē nevajadzētu piedalīties. Pieļauju, ceļazīmes arī nelasi?

Un kā atklājas, esmu galvas tiesu mierīgāks par tevi. Es ne reizi nevienam neesmu taurējis, lai arī kā izpildās un cik bīstamu situāciju ir kāds radījis, izņemot uzpīkstinājis, ja kāds, ieslēdzoties zaļajai, guļ telefonā. Visas tās pašsaprotamās lietas, ka nedamācītus ielaiž satiksmē, es uztveru kā pašsaprotamu un nepaceļu diskusiju līmenī. Vienkārši uzskaitu faktus no šīs dienas... izlasi vēlreiz nosaukumu, ja vēl nepieleca. Un sor, man nav ne reizi bijis izbrauciens caur centru, ka kaut kur kāds neizpildītos, neievērotu CSN vai vēl trakāk. Neiet runa par tikai to, kas man notiek priekšā, bet visapkārt satiksmē. Tev uztvere ir sa*ista.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Es nebūt neapgalvoju, ka teiktais neattiecas uz šo topiku, bet tas, ka vienam cilvēkam tik bieži gadās tik daudz problēmu, ir īpašs gadījums.

Un to, ka teiksi, ka esi mierīgs, es arī iepriekš paredzēju. Kuram gan gribas atzīt savas sliktās īpašības, kas izriet Taviem nervozajiem tekstiem. Un pārmest man, ka es kādam pamatoti uztaurēju, ja cilvēks taisa sūdus, kurpretī pats taurē pie luksofora - kurš nu te būtu nervozāks.

Lai vai kā, dzīvo vien ar apziņu, ka visi ir lohi, vien pats gudrs, kam nākas ciest šajā nepiemērotajā pasaulē, kur nekas nav sakārtots un neviens negarantē.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu, kas tur notikās (varbūt pat lidmašīna uz šosejas nolaidās ), bet no rīta no Jaunmārupes uz Jelgavas ceļu netiku pa apvedceļu, nācās braukt riņķī caur Mārupi! Vismaz tur nebija sastrēguma.

Interesanti, ka ceļš uz Mārupi saķeres ziņā bija drošāks nekā Jelgavas šoseja.

Šoreiz braucu ar Clio, tas auto sāk viļāties pie kāda noteikta ātruma, tikko saķere vājinās, dēļ diferenciāļa. Tā nu nākas braukt tikai tik ātri, kamēr neiesvārsta vairāk par pašu riepu saķeres spējām ar ceļa segumu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Avārija tur bija. Frontālais.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 2 Atbildēt

CSDD un Valsts policijas rīkotās tehniskā kontrole uz Latvijas autoceļiem turpinās – šajā reizē Daugmalē un Baldonē pārbaudītas 276 automašīnas, to tehniskā atbilstība braukšanai ziemā, īpašu uzsvaru liekot uz transportlīdzekļu riepu stāvokli.

Vairumā gadījumu autovadītāju spēkrati atbilda noteiktajām prasībām, tomēr tika sastapti arī tādi autovadītāji, kuru auto riepas bija tik sliktā stāvoklī, ka apdraudēja citus ceļu satiksmes dalībniekus.

No tehniskās apskates uzlīmes šoreiz šķīrās 11 automašīnas, savukārt piecas automašīnas atvadījās arī no numura zīmēm, kuru riepu tehniskais stāvoklis bija kritisks.

CSDD atgādina, ka no 1. decembra automobiļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas sezonai atbilstošām riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz četri milimetri.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Kur sarunas par stihiju, kas atkal mūs pārsteigusi nesagatavotus?

Vakar laika posmā starp 16iem un 18iem sanāca pavizināties. Lai nu kā šonedēļ ar to sniegu ir bijis, vakar likās visjautrāk. Mašīnu tādam laikam ārkārtīgi maz. Mazajās ielās viss sniegs veiksmīgi uzkrājies. Cerēju, ka ārpus dižās pilsētas būs labāk, bet ne īpaši. Uz ceļiem uzsalis tāds grubulis. Neslīd, bet akustiskais efekts kaitinošs. Ātrums - mazs.

RS garie autobusi sasprūduši pieturās, norakušies.

Bet visādā ziņā nevienas avārijas un neviena entuziasta, kas negarantētu.

Vajadzēja aizvest pasažieri uz rajonu, kur pietiekami tādu sīko ieliņu. Kā tur tie malās saparkotie ārā tiks, īsti skaidrs nav. Būs jārok pamatīgi, tas gan ir skaidrs

Viens cilvēks gan pārsteidza. Bija pamanījies norakties vietā, kur, manā skatījumā, to izdarīt nav iespējams. Atnesa vīriņš lāpstu, izraka to 5 cm sniega zem ratiem un pēc nelielas jādelēšanās aizbrauca. Likās, ka ziemenes tomēr bija...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nevajag brīnīties, ja auto no pavisam jaunajiem, tam pretbuksēšana un/vai automatiska rocene (tā kas notur pret kalnu utml.) mēdz tizlus jokus izstrādāt !

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Nē, nē, šim auto bija pavecs. Pieņemu, ka tas varbūt viņa pirmais brauciens šajā ziemā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Nu, vai šādos apstākļos neparādās manuālo kārbu priekšrocība ? Vismaz var auto iešūpot.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu vai visus, bet ari tomātu var

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Šeit, nu netieši rodas atbildes, kāpēc pat lielie auto ražošanas milži pāriet atpakaļ uz hidrotransformātoriem (piem. ASIN). Tos bieži ir iespēja ieslēgt pazeminātajā L režīmā un izbraukt pat no špūres ja auto sagriezies šķērsām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti