Lasītāju pieredze par saviem auto

Jaguar X-type 2002 Novērtējums: 7 Komentēt
Nopirku 3 gadus brauktu ar rūpnīcas garantiju. Vāģīts perfekts uz ceļa turas kā pielīmēts, vadāmība perfekta, kā uz asfalta tā arī uz zemes ceļiem. 4*4, 3.0l benzīns. Nav konkurentu vispār. Dinamika 7 sek, līdz 100km\h. Tas būtu tas labākais, bet ir arī sliktumi. Bāka 61 litrs, no tanka līdz tankam, patēriņš no 8- 15l forda bāze par jaguar cenām nekam nederīgs pasākums. Braucu jau 3. gadu un sapratu ka tas nav Jaguar, bet Ford remont. Nenormāli dārgs remonts katram sīkumam un tādu nav maz. Krīzes laikam galīgi nepiemērots auto.
Žmiedzējs @ 14.jūnijs 2009 0:00
Jaguar XJ6 1990 Novērtējums: 10 Komentāri [19]
Superīgs vāģis, mēnesi atpakaļ nopirku. Jau sastapos ar detaļu deficītu. To, ko var dabūt - cenas normālas, man liekas, ka 7 bembim dārgāk sanāk.
Šādi tādi defektiņi ir, drusku rūsa, drusku ritošā prasās pēc uzmanības, elektronika arī gļuko, bet lielāko daļu defektu jau esmu novērsis paša spēkiem. It sevišķi elektronikai - kad nopirku, man puse no avārijas lampiņām dega, taga tikai viena palika, kas saka ka bremžu kluči jāmaina. 99% no visām problēmām ar elektroniku cēlonis ir apsūbējuši kontakti - notīri, saliec atpakaļ, un viss darbojas: )

Katrā ziņā - iespaidu uz cilvēkiem atstāj, uz ielas atskatās, braucēji arī galvu pagriež. Vislielākās emocijas ir kad vīriešu dzimuma pārstāvjiem atver haubi - 95% gadījumu pirmais vārds ir cenzējams krievu lamuvārds: )

4 litru motors man par pārsteigumu izrādās ļoti ekonomisks, ar manu mierīgo braukšanas stilu vidējais patēriņš ir 7-9 litru robežās (pilsēta+šoseja).

P. S. Meklēju kontaktus ar citiem Jaguar īpašniekiem, itkā esot bijis klubs, bet paputējis. Varbūt ir vērts dibināt jaunu?
 
Makrejs @ 8.oktobris 2004 0:00
Jaguar Sovereign 1988 Novērtējums: 10 Komentāri [5]
Jaguar ir lielisks auto, pacilā garastāvokli ne pa jokam un arī vides efekts ir interesants. Vienīgi apbēdina fakts, ka pēdējo gadu Jaguar modeļi ir zaudējuši savu specifisko pievilcību.
Šķiet, ka dzinējs tiešām ir ilgdzīvotājs un jārūpējas ir tikai par ikdienas akopi, bet atsevišķas lietas tomēr ir liels deficīts, piemēram, durvju rokturi - nu jau esmu Rīgā manījis četrus šāda tipa Jaguar (tipā ietilpst 86-94 gadu Sovereign, XJ 40, XJ 6, Daimler utt), kam nav labās puses durvīm roktura. Smieklīgi.
Un kas notiek ar Jaguar cienītāju aktivitātēm Latvijā? It kā ir klubs, bet nekas vairāk nav dzirdēts.
Che @ 2.maijs 2003 0:00

Lasītākie raksti

Jaunie raksti